Ninebot Segway Kickscooter ES2 - kolobežka do mesta aj na výlety

Elektrické kolobežky sú obľúbeným dopravným prostriedkom. V pestrej ponuke spoločnosti Kim Group nájdete niekoľko druhov týchto obľúbených kolobežiek. Jedným z nich je Ninebot Segway Kickscooter ES2.

Kolobežka do mesta aj na výlety

Na elektrické kolobežke Ninebot Segway Kickscooter ES2 sa ľahko dostanete do práce, do školy aj na ďalšie miesta vo svojom meste. Môžete nielen jazdiť mestom, táto kolobežka sa hodí aj na výlety.

Jej vysokokapacitná lítiová batéria zabezpečí dojazd 25 km. Ak však chcete jazdiť ďalej než vo svojom blízkom okolí, stlačíte tlačidlo, kolobežku jednoducho zložíte a ľahko ju preveziete vo vlaku či autobuse. Kolobežka je odolná, nie je však ťažká.

Na kolobežke sa môžete rozbehnúť rýchlosťou až 25 km / hod. čo rozhodne nie je málo. Obavy, že na tejto kolobežke nebudete môcť jazdiť za hmly alebo v noci, sú zbytočné. Štýlová svetla i zadné LED svetlá Vám zabezpečí dobrú viditeľnosť. Oceníte tiež voliteľné nastavenie zafarbenia svetiel.

Jazdiť na Ninebot Segway Kickscooter ES2. je ľahké

Nie je potrebné prečítať zložité návody, používanie kolobežky Ninebot Segway Kickscooter ES2 je jednoduché a intuitívne. Skvelou vychytávkou je tempomat, ktorý sa postará o udržanie rovnakej rýchlosti jazdy. Chcete zmeniť smer jazdy, nakloňte sa na tú stranu, ktorou sa chcete vydať.

Pre vašu bezpečnosť a pohodlie

Dvojité odpruženie predného i zadného kolesa eliminuje otrasy, čo robí jazdu pohodlnejšie. Spoločnosť Ninebot myslí aj na vašu bezpečnosť, preto vybavila svoju elektrickú kolobežku Ninebot Segway Kickscooter ES2 brzdným systémom, ktorý kombinuje prednú elektronickú brzdu, vybavenú ABS systémom so zadnou, mechanickou brzdou.

Poteší tiež inteligentný systém riadenia batérie, ktorý ukladá nadbytočnú energiu späť do batérie, čím pridá ďalšie kilometre k celkovej dojazdovej vzdialenosti.

Kolobežka si výborne rozumie s vaším smartphonom

Elektrickú kolobežku môžete spárovať aj s vaším smartphonom. Mobilná aplikácia vám zobrazí dôležité informácie, ako je stav batérie alebo prevádzková teplota. Aplikácia vám pomôže ochrániť vašej kolobežku pred zlodejmi. Umožňuje totiž na diaľku znemožniť naštartovanie kolobežky.

Kľúčové vlastnosti

  • Odolnosť a nízka hmotnosť
  • Maximálna rýchlosť 25 km / h 
  • Dojazd 25 km
  • Dizajnová svetla a zadné LED svetlá
  • Tempomat
  • Dvojité odpruženie predného i zadného kolesa
  • Možnosť prepojenia s aplikáciou
  • Inteligentný systém riadenia batérie

 

https://www.kimgroup.sk/elektrokolobezky-5/ninebot-segway-kickscooter-es2/