Nokia 5.1 Plus Dual SIM - atraktívna zvonka aj zvnútra

Krátky popis

elegantný dizajn, obraz v rozlíšení HD +, duálny fotoaparát s rýchlym a presným fázovým zaostrovaním, vysoký výkon, plynulý chod, štedrá kapacita pamäte aj batérie, čistý Android Nokia 5.1 Plus Dual SIM je dotykový telefón, ktorý Vás zaujme svojím vzhľadom i svojím vybavením. Poteší nielen nadšencov fotografovania.

 Odolnosť a elegancia

Dotykový telefón Nokia 5.1 Plus Dual SIM, ktorý nájdete v pestrej ponuke spoločnosti Kim Group, Vás na prvý pohľad zaujme svojím tvarovaným telom, vytvoreným z jediného bloku hliníka. Zaujme Vás jeho lesklé spracovanie, jeho zaoblené hrany Vám doslova padnú do ruky.

Po zapnutí Vás doslova očarí jeho displej, ktorý Vám ponúkne obraz v rozlíšení HD +. Jeho 5,8- palcová uhlopriečka a pomer strán 19: 9 Vám umožní vychutnať si verné farby aj jasné detaily z každého uhla. Displej telefónu chráni tvrdené 2.5D sklo.

 Telefón pre milovníkov fotografovania 

S dotykovým telefónom Nokia 5.1 Plus Dual SIM môžete nechať fotoaparát doma. Je totiž vybavený duálnym fotoaparátom s rozlíšením 13 + 5Mpx. Nechýba ani automatické PDAF ostrenie, prebiehajúce metódou fázovej detekcie, vďaka ktorému zvečníme aj pohybujúce sa objekty.

 Chcete sa pohrať s fotografiami? Nokia 5.1 Plus Dual SIM Vám ponúka možnosť nastavenia fotoaparátu, prepínanie medzi pomermi a funkciami snímania. V ponuke je tiež možnosť zhotovenia fotografie s nefalšovaným bokeh efektom, k dispozícii sú aj efekty pre pohyblivé fotky alebo funkciu Google Lens. 

Tento smartphone spoločnosti Nokia nesklame ani nadšencov natáčanie videí. Ponúkne im totiž možnosť nahrávať videá vo Full HD rozlíšení pri 30 snímkach za sekundu. 

Čistý Android

 Nokia 5.1 Plus Dual SIM sa pýši čistou verziou operačného systému Android, vďaka ktorej lepšie využijete interná pamäť. V telefóne totiž nenájdete natvrdo preinštalované aplikácie, pre ktoré nemusíte mať využitie. 

Čistý Android predstavuje rýchlejší prostredí bez zbytočných aplikácií, mesačné aktualizácie zabezpečenia po dobu 3 rokov a pravidelné aktualizácie systému na ďalšie 2 roky. Čistá verzia Androidu Vám poskytne tiež úložisko na fotografie s neobmedzenou kapacitou 

Vysoký výkon, plynulý chod aj štedrá kapacita pamäte

 Tento smartphone sa pýši vysokým výkonom, s ktorým zvládnete bez problémov aj multitasking. Samozrejmosťou je plynulý chod, o ktorý sa postará tiež 3gigabytová pamäť RAM a 32 gigabytov úložného priestoru. 

Nechýba ani slot pre dve SIM karty alebo pamäťovú microSDXC kartu pre navýšenie kapacity pamäte. Radosť Vám urobí tiež batéria s kapacitou 2 970 mAh.

Nezabudnite svoj mobil chrániť tvrdeným sklom na displeji a ochranným puzdrom. Za pár korún si ušetríte veľa starostí! Skla i púzdra ponúkame za nové priaznivé ceny

 Kľúčové vlastnosti •

• 5,5 "displej s Full HD + rozlíšením

• Duálny fotoaparát s rýchlym a presným fázovým zaostrovaním

• Batérie s kapacitou 2 970 mAh•

Čistý operačný systém Android s neobmedzeným úložiskom pre fotografie

• Kompatibilný s pamäťovými kartami microSDXC

 

https://www.kimgroup.sk/nokia-2/nokia-5-1-plus-dual-sim-black/