Posilnite svoj imunitný systém jazdou na bicykli i kolobežkách!

Jednou z vecí, ktorá vám pomôže vyviaznuť z karantény v zdraví, je silný imunitný systém. Najlepším spôsobom, ako ho posilniť, je nielen pobyt, ale aj pohyb vonku. Jazda na bicykli, elektrokoloběžkách je výborný a súčasne príjemný spôsob, ako získať pevnú imunitu aj dobrú náladu. Elektrobicykel ani kolobežky nemusíte zháňať, stačí nahliadnuť do našej pestrej ponuky.

 

Xiaomi Mi Qicycle - skladací elektrobycikel,  ktorý sa vám prispôsobí

 

Xiaomi Mi Qicycle je inteligentný elektrický bicykel, plný špičkovéj výbavy. Okrem iného si volíte možnosť, ako veľmi chcete počas jazdy zapájať svaly. Na tento účel je vybavené štyrmi asistenčnými režimy, medzi ktorými môžete kedykoľvek ľahko prepínať. Prepnutím na Fitness režim si budete zvyšovať svoju fyzickú kondíciu. V tomto režime totiž pôjdete bez elektrického príkonu a bicykel bude poháňaný iba vašimi svaly.

 

Ak si budete chcieť oddýchnuť a súčasne ísť na bicykli, jednoducho prepnete do vylepšeného režimu. Vďaka zvýšenému elektrickému príkonu bude pre vás stúpanie veľmi ľahké. Iinteligentný bycikel vie zistiť váš výkon a vygenerovať optimálnu energiu. Radosť z jazdy vám nepokazí vybitá batéria, jej kapacita stačí až na 45 km. Oceníte tiež skladnosť aj nízku hmotnosť bicykla. Tento inteligentný bicykel si môžete objednať tu

 

https://www.kimgroup.sk/xiaomi-produkty/xiaomi-mi-qicycle-skladaci-elektrobicykel/

Inteligentné kolobežky pre dospelých Kolobežky nie sú len pre deti. Na inteligentných elektrokoloběžkách sa preháňajú aj dospelí ľudia. Tieto chytré kolobežky nemôžu preto chýbať v našej ponuke. Elektrická kolobežka Fiat je kombináciou elegancie a praktickosti. Nie vždy máte prírodu blízko svojho bydliska. V tomto prípade oceníte nízku hmotnosť a skladnosť tejto kolobežky. Behom chvíľky jej zložíte a dopravíte sa kamkoľvek potrebujete. Značka Fiat je značkou kvality a to plat aj v prípade elektrickej kolobežky Fiat. Vďaka jej bohatej výbave si s ňou užijete skvelú jazdu.

https://www.kimgroup.sk/elektrokolobezky-2/elektricka-kolobezka-fiat-f500-f80r-cervena/

Xiaomi Mi Electric Scooter PRO sa napriek svojej kompaktnosti pyšní veľkú skladnosťou. Jej výkonný elektromotor sľubuje skvelú jazdu s rýchlosťou až 25 km / hod. Predné aj zadné LED svetlá, duálny brzdný systém aj schopnosť kolies tlmiť nárazy zaistí bezpečnosť vašu jazdy. Elektorkolobežka si výborne rozumie aj s vaším smartphonom. V aplikácii máte okrem iného k dispozícii funkciu uzamknutia kolobežky.

https://www.kimgroup.sk/elektrokolobezky-5/xiaomi-mi-electric-scooter-pro-black/


Ninebot Segway Kickscooter ES2 je inteligentná kolobežka, ktorá vám poslúži ako dopravný prostriedok do práce aj na výlety. S ňou si užite jazdu rýchlosťou až 25 km / hod. Jazda na nej je tiež bezpečná aj v hmle daždi i tme. Dokonca si môžete zvoliť farbu svetiel kolobežky.

https://www.kimgroup.sk/elektrokolobezky-5/xiaomi-mi-electric-scooter-pro-black/


Vyjdite si na našich elektorkoloběžkách a užite si skvelú jazdu. V našej ponuke nechýbajú ani príslušenstvo k našim koloběžkám. Nájdete ho tu

https://www.kimgroup.sk/outdoor/