Prichádza náš prvý letný Smart Week

Premýšľate, aký darček dať svoje ratolesti za vysvedčenie? Využite náš prvý letný Smart Week. Tento Smart Week je výnimočný tým, že trvá celé dva týždne. Začína v pondelok 17. júna a končí 30. júna. Pozrite sa na tipy na darček za vysvedčenie, ktoré sme pre Vás pripravili v tomto našom predĺženom Smart Week.

 Fitness náramok Xioami MIBand 2 - skvelý spoločník nielen pre šport

 Fitness náramok Xiaomi MIBand 2 ocenia nielen športovci a vyznávači zdravého životného štýlu. Tento inteligentný náramok je tiež skvelým spoločníkom pre Vaše ratolesti. Priaznivcom športu sa stane spoločníkom, ktorý ich bude motivovať.

  Tento náramok totiž presne zaznamenáva pohybovej aktivity, výkon i tep. Neomylne rozozná druh pohybovej aktivity, ktorú zaznamenáva s dych berúce presnosťou. Vďaka tomu budú môcť sledovať svoje pokroky, čo ich bude motivovať k lepším výkonom.

 Ak patrí Váš potomok k deťom, ktoré najradšej sedí pri počítači, tablete či smartphonu, náramok Xiaomi MIBand 2 je nenechá dlho sedieť. / Po určite dobe je jemným zvukom upozorní, že príliš dlho sedeli a že prišiel čas na pohyb. Náramok neoklame tým, že sa len zdvihnú, urobia pár krokov a opäť si sadnú. Náramok to spozná, a okamžite im ponúkne dokonalý prehľad o ich pohybových aktivitách. Náramok ponúkne aj špičkový OLED displej s kvalitným obrazom aj elegantné univerzálny dizajn. Vďaka tomu sa hodí pre chlapcov i dievčatá. A nielen to. K náramku si môžete u nás vybrať tiež náhradné náramky v rôznych farbách.

 Fitness náramok Xioami MIBand 3 - super spoločník nielen na výlety 

Fitness náramok Xiaomi MiBand 3 sa líši od svojho predchodcu nielen dizajnom. Aj tento náramok je vybavený dotykovým displejom s výbornou kvalitou obrazu aj čitateľnosťou a vie zaznamenať všetky pohybové aktivity i tep. Nelíšia sa ani schopnosťou mapovať terén.

 Tento inteligentný náramok oceníte hlavne, ak sa chystáte na niekoľkodňový výlet či na dovolenku. Je totiž vybavený barometrom, ktorý ponúkne presnú predpoveď počasia na 72 hodín dopredu.

 Aj tento náramok sa pýši elegantným univerzálnym dizajnom, vďaka ktorému sa hodí pre chlapcov i pre dievčatá. Môžete si k nemu u nás vybrať tiež náhradné náramky v rôznych farbách. 

S našimi fitness náramky budú Vaši potomkovia všade štýloví. 

Na našu ponuku júnového Smart Week sa môžete pozrieť tu

https://www.kimgroup.sk/smart-week/

Tešíme sa na Vás!