Pripravte sa na júnový Smart Week!

Chystáte sa na dovolenku? Pribaľte si do svojho batožinu chytrou elektroniku. Premýšľate, čo dať svojim ratolestiam za vysvedčenie? Múdra elektronika je praktický darček, ktorý každého poteší, Využite náš júnový Smart Week, ktorý prináša zaujímavé ponuky. Tento náš prvý letný Smart Week začína v pondelok 24. júna a trvá do nedele 30. júna 2019.

U nás, v Kim Group máme Black Friday každý mesiac

Black Friday je veľmi obľúbený. Tento sviatok zaujímavých zliav sme si obľúbili aj u nás, v Kim Group. Na rozdiel od Black Friday sa náš Smart Week nekoná iba raz do roka. Náš Smart Week prichádza každý mesiac.

Vieme, že čakať celý dlhý rok na Black Friday je dlhé, preto sme sa rozhodli, že u nás bude Black Friday každý mesiac. Každý mesiac môžete využívať naše zaujímavé akciové ponuky. Vymysleli sme pre náš Black Friday nový názov, názov Smart Week,

Náš prvý letný Smart Week prichádza!

Privítajte leto a spolu s ním čas dovoleniek s naším Smart Week. Začína krátko po začiatku leta. Zapíšte si do svojich diárov a kalendárov pondelok 24. marca až nedeľu 30. júna. Po celú túto donovi sa budete môcť tešiť na zaujímavé akčné ponuky, ktoré pre vás pripravujeme a ktoré si budete môcť u Nais objednať z pohodlia domova.

Tešíme sa na vás!