Pripravte sa na septembrový Smart Week!

 Leto sa s nami pomaly lúči, prichádza jeseň a s ním aj náš prvý jesenný Smart Week. Náš septembrový Smart Week začne presne v deň, kedy začína jeseň, teda v pondelok 23. septembra a potrvá až do nedele 29. septembra.

U nás je Black Friday každý Mesin


Black Friday je veľmi obľúbený a očakávaný sviatok zliav. V tento deň a po celý víkend padajú ceny prudko dolu. Black Friday znamená tri dni výnimočne výhodného nákupu, pričom pre múdru elektroniku platia ceny Black Friday aj v pondelok. Nie náhodou tento deň získal názov Cyber ​​Monday. A potom nezostáva než opäť celý dlhý rok čakať na ďalší ročník Black Friday.

S tým sa my v Kim Group nehodláme zmieriť. Rozhodli sme sa, že náš Black Friday bude každý mesiac a potrvá celý týždeň. Tento náš Black Friday dostal názov Smart Week.

Využite náš septembrový Smart Week k chytrým nákupom

 Každý Smart Week Vám pripravujeme zaujímavé akciové ponuky. Tohtoročný september nebude výnimkou. Zapíšte si do svojich kalendárov a diárov dátum 23. septembra až 29. septembra. Tento termín totiž znamená týždeň výnimočne chytrého nakupovanie.

U nás v Kim Group máme vždy priaznivé ceny, ale počas našich Smart Week sú priaznivé ceny niektorých tovarov ešte priaznivejšie.

Tešíme sa na vás!

https://www.kimgroup.sk/smart-week/