Prvý adventný akčný víkend – múdré hodinky Garmin Fenix 5X Sapphire

Pohľad do kalendára hovorí, že je čas na zháňanie vianočných darčekov. Múdra elektronika je darček, ktorý ocení každý. Pripravili sme pre vás štyri adventné akčné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka produktov za zaujímavé akčné ceny.

Železný adventný akčný víkend

Železná, bronzová, strieborná a zlatá nedele sa stali tradičným pojmom. Tieto nedele sú adventná nedeľa, počas ktorých je ponúkané rôzne tovar za akčné ceny. U nás sú akčné celé adventné víkendy. Začínajú úderom polnoci zo štvrtka na piatok a trvajú až do nedele. Náš prvý adventný akčný víkend trvá od 29. 11 do 1. 12 2019.

Cieľom našich adventných akčných víkendov je ponúknuť vám tipy na vianočné darčeky pre vašich blízkych za veľmi priaznivé ceny. Keďže vám chceme čo najviac uľahčiť vaše rozhodovanie pri výbere darčekov, predstavujeme vám produkty našich akčných adventných víkendov.

Pozrite sa bližšie na bohatú ponuku nášho prvého akčného víkendu.

Náš tip na vianočný darček - múdré hodinky Garmin Fenix 5X Sapphire


Múdré hodinky Garmin Fenux 4X Saphire vyzerajú na prvý pohľad celkom obyčajne. Po ich zapnutí sa pred vami otvorí iný svet. Na prvý pohľad vás zaujme veľký, kruhový, farebný displej s vysokým rozlíšením, ktorý nikdy nezhasína. Ochranu pred škrabancami mu poskytuje zafírové sklo.

Patrí Ak niekto z vašich blízkych k priaznivcom športu, tieto múdré hodinky mu urobia veľkú radosť. Sú totiž doslova nadupané užitočným a praktickým vybavením pre športovcov. Vďaka ich pokročilé navigačné výbave sa všade spoľahlivo zorientujete.

Okrem bežných funkcií, ako je napríklad snímač srdcového tepu, krokomer v nich nájdete mnoho pokročilých funkcií pre efektívnejší tréning. Nechýba ani predpripravené tréningové plány pre beh i cyklistiku.

Tieto hodinky sú snom bežcov, plavcov i lyžiarov. V ich výbave sa skrýva bežecký profil so všetkými funkciami, ktoré zlepšia ich kondíciu i bežeckú formu. Nemenej perfektný servis poskytnú aj plavcom. Zmeria im Preplávať vzdialenosť, SWOLF hodnotu, efektivitu plávania i počet záberov. Dokonca dokážu rozoznať plavecký štýl. Samozrejmosťou je ich odolnosť voči vode.

Na lyžiarov čaká päť funkcií bežeckého aj zjazdového lyžovania. Hodinky spoznajú tiež druh lyžiarova pohybu, rozoznajú lyžovanie od pohybu na vleku.

Tieto hodinky sú síce vyrobené pre náročné podmienky, napriek tomu sa hodí nielen na šport. Ich štýlový dizajn umožňuje vziať si ich kamkoľvek, napríklad do kancelárie či na koncert. 

Bonus pre vás: ak si tieto hodinky objednáte počas nášho prvého adventného akčného víkendu, máte dopravu zdarma.

https://www.kimgroup.sk/vyhladavanie/?string=GARMIN+FENIX+5X+SAPPHIRE