Prvý adventný akčný víkend – múdré hodinky Huawei Watch GT

Pohľad do kalendára hovorí, že je čas na zháňanie vianočných darčekov. Múdra elektronika je darček, ktorý ocení každý. Pripravili sme pre vás štyri adventné akčné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka produktov za zaujímavé akčné ceny.

Železný adventný akčný víkend

Železná, bronzová, strieborná a zlatá nedele sa stali tradičným pojmom. Tieto nedele sú adventná nedeľa, počas ktorých je ponúkané rôzne tovar za akčné ceny. U nás sú akčné celé adventné víkendy. Začínajú úderom polnoci zo štvrtka na piatok a trvajú až do nedele. Náš prvý adventný akčný víkend trvá od 29. 11 do 1. 12 2019.

Cieľom našich adventných akčných víkendov je ponúknuť vám tipy na vianočné darčeky pre vašich blízkych za veľmi priaznivé ceny. Keďže vám chceme čo najviac uľahčiť vaše rozhodovanie pri výbere darčekov, predstavujeme vám produkty našich akčných adventných víkendov.

Pozrite sa bližšie na bohatú ponuku nášho prvého akčného víkendu.

Náš tip na vianočný darček - múdré hodinky Huawei Watch GT


V našej akčnej ponuke môžete nájsť aj praktický darček v podobe inteligentných hodiniek Huawei Watch GT. Nad ich výbavou zajasá každý športovec, najmä ten, ktorý sa venuje outdoorovým športom. V teréne ocenia GPS, kompas, gyroskop a barometer.

Technológia TrueSleep, ktorá sleduje kvalitu jednotlivých spánkových cyklov, senzor TrueSeen, ktorý ponúkne vždy najpresnejšie výsledky merania srdcového tepu v reálnom čase a podľa nich odporučí upraviť tempo - to sú len príklady výbavy týchto hodiniek pre šport. Extrémna výdrž batérie a schopnosť odolať vode až do hĺbky 50 m podčiarkujú ich dokonalé vybavenie.

Hodinky možno využiť aj pre bežnú komunikáciu, k dispozícii je možnosť ovládania prichádzajúcich hovorov aj textových správ.

 Ich elegantný dizajn je predurčuje nielen do terénu. Hodí sa do práce aj do mesta. V našej akciovej ponuke ich nájdete v elegantnej Dark Green fluóroelastomérov Strap.

https://www.kimgroup.sk/chytre-hodinky-2/huawei-watch-gt-dark-green-fluoroelastomerov-strap/

Na výber máte tiež nápadnú Orange fluóroelastomérov Strap

https://www.kimgroup.sk/chytre-hodinky-2/huawei-watch-gt-orange-fluoroelastomerov-strap/ i neutrálnú Black Silicone.

https://www.kimgroup.sk/chytre-hodinky-2/huawei-watch-gt-black-silicone/