Prvý adventný akčný víkend – reproduktory

Pohľad do kalendára hovorí, že je čas na zháňanie vianočných darčekov. Múdra elektronika je darček, ktorý ocení každý. Pripravili sme pre vás štyri adventné akčné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka produktov za zaujímavé akčné ceny.

Železný adventný akčný víkend

Železná, bronzová, strieborná a zlatá nedele sa stali tradičným pojmom. Tieto nedele sú adventná nedeľa, počas ktorých je ponúkané rôzne tovar za akčné ceny. U nás sú akčné celé adventné víkendy. Začínajú úderom polnoci zo štvrtka na piatok a trvajú až do nedele. Náš prvý adventný akčný víkend trvá od 29. 11 do 1. 12 2019.

Cieľom našich adventných akčných víkendov je ponúknuť vám tipy na vianočné darčeky pre vašich blízkych za veľmi priaznivé ceny. Keďže vám chceme čo najviac uľahčiť vaše rozhodovanie pri výbere darčekov, predstavujeme vám produkty našich akčných adventných víkendov.

Pozrite sa bližšie na bohatú ponuku nášho prvého akčného víkendu.

Ultimate Ears Boom 2 Indigo Black - reproduktor s atraktívnym dizajnom i zvukom.

Hodí sa pre hudbu aj pre párty. Jeho 360 ° zvuk spoľahlivo rozbehne každú párty. Bude sa vám tiež hodiť jeho veľká odolnosť. Odolá vode, prachu i nárazom, nepoškodí ho sneh ani bahno. Poteší tiež veľká výdrž batérie aj jeho jednoduché ovládanie, vrátane možnosti ovládať ho na diaľku aj bez telefónu.

https://www.kimgroup.sk/reproduktory/ultimate-ears-boom-2-indigo-black--984-000628-/

JBL FliP 5 – reproduktor pre milovníkov cestovania

Milovníkov cestovania poteší darček v podobe reproduktore JBL Flip 5. Je vyrobený pre tých, ktorí neradi sedia doma a naopak sa veľmi radi podelia o špičkovo kvalitnú hudbu so svojimi priateľmi. Okrem ľahkej manipulovateľnosti sa môže pochváliť aj vysokou odolnosťou. Nevadí mu ani voda, ani náročné podmienky. Organizujete veľkú párty? Vytvorte stereofónny zvuk pripojením ďalšieho reproduktora podporujúceho funkciu JBL PartyBoost. V našej akciovej ponuke si ho môžete vybrať z troch farebných variácií, Black, Blue a Red.

https://www.kimgroup.sk/prislusenstvo/jbl-flip-5-black/

https://www.kimgroup.sk/reproduktory/jbl-flip-5-blue/

https://www.kimgroup.sk/reproduktory/jbl-flip-5-red/

JBL Xtreme 2 Blue – reproduktor, ktorý poteší uši každého hudobného fanúšika

Hlboké basy, ostré stredy aj krištáľovo čisté výšky poteší uši každého priaznivca hudby. Reproduktor dokáže prehrať každý tón s frekvenciou od 55 Hz až do 20 kHz. Ak vám nestačí ozvučenie, ktorá zaistí jeho 40 W výkon, môžete k nemu pripojiť ďalšie reproduktory.

https://www.kimgroup.sk/reproduktory/jbl-xtreme-2-blue/