Prvý adventný akčný víkend – slúchadlá Xiaomi Mi Airdots Basic

Pohľad do kalendára hovorí, že je čas na zháňanie vianočných darčekov. Múdra elektronika je darček, ktorý ocení každý. Pripravili sme pre vás štyri adventné akčné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka produktov za zaujímavé akčné ceny.

Železný adventný akčný víkend

Železná, bronzová, strieborná a zlatá nedele sa stali tradičným pojmom. Tieto nedele sú adventná nedeľa, počas ktorých je ponúkané rôzne tovar za akčné ceny. U nás sú akčné celé adventné víkendy. Začínajú úderom polnoci zo štvrtka na piatok a trvajú až do nedele. Náš prvý adventný akčný víkend trvá od 29. 11 do 1. 12 2019.

Cieľom našich adventných akčných víkendov je ponúknuť vám tipy na vianočné darčeky pre vašich blízkych za veľmi priaznivé ceny. Keďže vám chceme čo najviac uľahčiť vaše rozhodovanie pri výbere darčekov, predstavujeme vám produkty našich akčných adventných víkendov.

Pozrite sa bližšie na bohatú ponuku nášho prvého akčného víkendu.

Náš tip na vianočný darček - slúchadlá Xiaomi Mi Airdots Basic

                                                                                                    
Bezdrôtové slúchadlá patria medzi praktické darčeky. Vďaka nim je vaša obľúbená hudba vždy s vami a to aj v prípade, že si idete zabehať. Počúvanie obľúbenej hudby vie spestriť aj otravné a nudné čakanie. Svoju obľúbenú hudbu počujete iba vy a čas vám rýchlo utečie.

Slúchadlá nemôžu preto chýbať v ponuke nášho prvého adventného akčného víkendu. Nájdete v nej obľúbené slúchadlá Xiaomi Air Dots Basic, ktorých dynamické 7,2 mm meniče v kombinácii s ozvučný konštrukciou sa postarajú o krištáľovo čistý zvuk i hlboké basy.

Môžete si ich vziať bez obáv aj na športové aktivity, pot im totiž neublíži. Obavy, že vám slúchadlá vypadnú z uší, sú zbytočné, vďaka svojmu ergonomickému tvaru v nich sedia pevne.

 Okrem počúvania svojej obľúbenej hudby môžete tiež aktivovať hlasového asistenta alebo prijať hovor. Samozrejmosťou je možnosť pozastaviť prehrávanie.

Váš jedinečný audio zážitok vám nepokazí vybitá batéria. Slúchadlá vydrží na jedno nabitie až 4 hodiny bez prestávky v prevádzke. Ak aj napriek tomu dochádza batériu šťava, pomôže vám ich samonabíjacia elegantné puzdro. Okrem ochrannej funkcie ho možno totiž použiť aj ako powerbanka.

https://www.kimgroup.sk/sluchadla/xiaomi-mi-airdots-basic/