Prvý adventný akčný víkend – fitness náramok Xiaomi Mi Band 2 Black

Pohľad do kalendára hovorí, že je čas na zháňanie vianočných darčekov. Múdra elektronika je darček, ktorý ocení každý. Pripravili sme pre vás štyri adventné akčné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka produktov za zaujímavé akčné ceny.

Železný adventný akčný víkend

Železná, bronzová, strieborná a zlatá nedele sa stali tradičným pojmom. Tieto nedele sú adventná nedeľa, počas ktorých je ponúkané rôzne tovar za akčné ceny. U nás sú akčné celé adventné víkendy. Začínajú úderom polnoci zo štvrtka na piatok a trvajú až do nedele. Náš prvý adventný akčný víkend trvá od 29. 11 do 1. 12 2019.

Cieľom našich adventných akčných víkendov je ponúknuť vám tipy na vianočné darčeky pre vašich blízkych za veľmi priaznivé ceny. Keďže vám chceme čo najviac uľahčiť vaše rozhodovanie pri výbere darčekov, predstavujeme vám produkty našich akčných adventných víkendov.

Pozrite sa bližšie na bohatú ponuku nášho prvého akčného víkendu.

Náš tip na vianočný darček - fitness náramok Xiaomi Mi Band 2 Black

Darujte svojim blízkym pod stromček zdravie v podobe obľúbeného fitness náramku Xiaomi Mi Band 2. Tento elegantný náramok je totiž skvelým spoločníkom aj pomocníkom všetkým vyznávačom zdravého životného štýlu aj tým, ktorí sa pre tento štýl života ešte len rozhodli.

Tento elegantný pomocník dohliadne nielen na ich pohybový režim, ale aj na kvalitu ich spánku. Jeho OLED displej zobrazí s dokonalou presnosťou prehľad o ich pohybových aktivitách.

 Náramok rozozná nielen rôzne druhy pohybových aktivít, spozná tiež, že jeho užívateľ príliš dlho sedí a upozorní ho na to. Nestačí len vstať, pretiahnuť sa opäť si sadnúť, náramok je šikovný a okamžite tento trik odhalí.

 S týmto náramkom môžete ísť bez obáv nielen do sprchy či do bazéna. Je odolný nielen voči vode, odolá aj prachu, škrabancom, korózii, pádom a dokonca aj extrémnym teplotám. Neublíži mu teplota -20 ° C ani teplota 70 ° C. Samozrejmosťou je veľká výdrž batérie.

https://www.kimgroup.sk/chytre-naramky/xiaomi-miband-2-black-2/