Prvý adventný akčný víkend – múdrý náramek Xiaomi Amazfit COR 2 Black

Pohľad do kalendára hovorí, že je čas na zháňanie vianočných darčekov. Múdra elektronika je darček, ktorý ocení každý. Pripravili sme pre vás štyri adventné akčné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka produktov za zaujímavé akčné ceny.

Železný adventný akčný víkend

Železná, bronzová, strieborná a zlatá nedele sa stali tradičným pojmom. Tieto nedele sú adventná nedeľa, počas ktorých je ponúkané rôzne tovar za akčné ceny. U nás sú akčné celé adventné víkendy. Začínajú úderom polnoci zo štvrtka na piatok a trvajú až do nedele. Náš prvý adventný akčný víkend trvá od 29. 11 do 1. 12 2019.

Cieľom našich adventných akčných víkendov je ponúknuť vám tipy na vianočné darčeky pre vašich blízkych za veľmi priaznivé ceny. Keďže vám chceme čo najviac uľahčiť vaše rozhodovanie pri výbere darčekov, predstavujeme vám produkty našich akčných adventných víkendov.

Pozrite sa bližšie na bohatú ponuku nášho prvého akčného víkendu.

Náš tip na vianočný darček - múdrý náramek Xiaomi Amazfit COR 2 Black

Čím obdarovať svojich športovo založených blízkych? Darujte im šikovný náramok Xiaomi COR2. Nájdete ho v našej akčnej ponuke v atraktívnej čiernej farbe.

 Tento náramok sa od ostatných fitness náramkov líšia nielen svojím farebným IPS displejom. Za jeho výnimočnosťou stojí schopnosť merať tep srdca priamo zo zápästia. V jeho výbave nechýba športové funkcie, ako je meranie tepu, monitoring kvality spánku, krokomer, výpočet kalórií, meranie rýchlosti aj vzdialenosti, intervalový tréning, záznam trasy, meranie vystúpaných poschodií.

 Táto výbava vrátane jeho odolnosti voči vode a potu z neho robí skvelého spoločníka pre športové aktivity. Nízka hmotnosť zaisťuje väčšie pohodlie počas športu. Náramok je tak ľahký, že o ňom počas svojej športovej aktivity takmer neviete.

 S týmto náramkom vás nečaká nepríjemné prekvapenie v podobe vybité batérie. Jeho batéria totiž vydrží v prevádzke až 20 dní.

 Náramok neobsahuje len výbavu pre šport, nájdeme v ňom tiež hodinovej funkcie, ako je kalendár, deň v týždni, budík, notifikácia na volanie i prichádzajúce správy a ďalšie.

https://www.kimgroup.sk/chytre-naramky/xiaomi-amazfit-cor-2-black/