Prvý adventný akčný víkend – tipy na darčeky pre mužov

Pohľad do kalendára hovorí, že je čas na zháňanie vianočných darčekov. Múdra elektronika je darček, ktorý ocení každý. Pripravili sme pre vás štyri adventné akčné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka produktov za zaujímavé akčné ceny.

Železný adventný akčný víkend

Železná, bronzová, strieborná a zlatá nedele sa stali tradičným pojmom. Tieto nedele sú adventná nedeľa, počas ktorých je ponúkané rôzne tovar za akčné ceny. U nás sú akčné celé adventné víkendy. Začínajú úderom polnoci zo štvrtka na piatok a trvajú až do nedele. Náš prvý adventný akčný víkend trvá od 29. 11 do 1. 12 2019.

Cieľom našich adventných akčných víkendov je ponúknuť vám tipy na vianočné darčeky pre vašich blízkych za veľmi priaznivé ceny. Keďže vám chceme čo najviac uľahčiť vaše rozhodovanie pri výbere darčekov, predstavujeme vám produkty našich akčných adventných víkendov.

Pozrite sa bližšie na bohatú ponuku nášho prvého akčného víkendu.

Náš tip na vianočný darček - darčeky pre mužov

Neviete, čím na Vianoce obdarovať svojho manžela, priateľa, partnera či iného blízkeho mužského pohlavia? Máme pre vás tip na dva darčeky, ktoré sa mu budú hodiť.

Zastřihovací sada Remington PG130 - sada pre fúzy i vlasy

Sú pýchou vášho manžela, priateľa iné vám blízkeho muža fúzy? Poteší ho, keď nájde pod vianočným stromčekom našou zastrihovací sadu Remington PG130. Jej samoostriace čepele s titánovým povrchom zaistí dokonalú starostlivosť o ich fúzy i vlasy. Strihač vie premeniť aj zanedbaný vzhľad v atraktívne. Poteší tiež veľká výdrž batérie.

https://www.kimgroup.sk/zastrihovace/remington-pg-6130/

Holicí strojek Braun Series 5030 S – revolúcia v holeníZnačka Braun je veľmi známou a cenenou značkou pánskych holiacich strojčekov. Neprekvapí, že holiaci strojček Braun Series 5030 S prináša revolúciu v holení. Jeho ergonómia, dizajn aj technológia zaistí pohodlné a súčasne dokonalé oholenie aj na ťažko prístupných miestach. Veľmi cenené sú aj vlastnosti, ako je perfektný oholenie bez podráždenia pokožky i ľahká údržba

.https://www.kimgroup.sk/zastrihovace/remington-pg-6130/