Prvý adventný akčný víkend – tipy na praktické darčeky pre domácnosť

Pohľad do kalendára hovorí, že je čas na zháňanie vianočných darčekov. Múdra elektronika je darček, ktorý ocení každý. Pripravili sme pre vás štyri adventné akčné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka produktov za zaujímavé akčné ceny.

Železný adventný akčný víkend

Železná, bronzová, strieborná a zlatá nedele sa stali tradičným pojmom. Tieto nedele sú adventná nedeľa, počas ktorých je ponúkané rôzne tovar za akčné ceny. U nás sú akčné celé adventné víkendy. Začínajú úderom polnoci zo štvrtka na piatok a trvajú až do nedele. Náš prvý adventný akčný víkend trvá od 29. 11 do 1. 12 2019.

Cieľom našich adventných akčných víkendov je ponúknuť vám tipy na vianočné darčeky pre vašich blízkych za veľmi priaznivé ceny. Keďže vám chceme čo najviac uľahčiť vaše rozhodovanie pri výbere darčekov, predstavujeme vám produkty našich akčných adventných víkendov.

Pozrite sa bližšie na bohatú ponuku nášho prvého akčného víkendu.

Praktické darčeky pre domácnosť 

Xiaomi Roidmi F8 Cordless vákuum je vysávač, s ktorým sa stane upratovanie zábavou. Premýšľate, akým darčekom potešíte svoju manželku, priateľku, partnerku? Darujte jej náš šikovný vysávač. Tohto ľahkého a veľmi výkonného pomocníka ocení každá gazdinka. 

Tento šikula si vie poradiť s prekážkami. Vysatie koberce s dlhým vlasom, štetín na podlahe alebo matracov nie je pre neho žiadny problém. Túto schopnosť mu prepožičiava sada vymeniteľných čistiacich hláv. V jeho výbave nechýba ani anti roztočový kefu, ktorý vaše matrace dokonale zbaví roztočov a ďalších mikročastíc.

 Pri upratovaní tmavých miest netreba svietiť. Fotosenzitívne snímač vysávača v kombinácii s jeho svetlom LED svetlom si posvieti na všetky nečistoty. Prepojíte chcete tento vysávač so svojim smartphonom, dozviete sa mnoho užitočných vecí, vrátane počtu spálených kalórií počas s týmto šikovným pomocníkom.

https://www.kimgroup.sk/xiaomi-mudra-domacnost/xiaomi-roid-f8-cordless-vacuum/

Xiaomi Mi Senzor teploty a vlhkosti neustále monitoruje teplotu aj vlhkosť vzduchu vášho domova. Je vhodným darčekom pre všetkých, ktorí majú radi pohodlie. Tento senzor je malý, ale šikovný, meria s ohromujúcou presnosťou.

Obavy, že pre jeho malú veľkosť budú namerané hodnoty horšie čitateľné, sú zbytočné. Senzor si výborne rozumie s vaším smartphonom. Namerané výsledky sa po spárovaní budú zobrazovať na displeji vášho inteligentného telefónu.

https://www.kimgroup.sk/xiaomi-produkty/xiaomi-mi-senzor-teploty-a-vlhkosti/