Prvý adventný akčný víkend – tipy na praktické darčeky

Pohľad do kalendára hovorí, že je čas na zháňanie vianočných darčekov. Múdra elektronika je darček, ktorý ocení každý. Pripravili sme pre vás štyri adventné akčné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka produktov za zaujímavé akčné ceny.

Železný adventný akčný víkend

Železná, bronzová, strieborná a zlatá nedele sa stali tradičným pojmom. Tieto nedele sú adventná nedeľa, počas ktorých je ponúkané rôzne tovar za akčné ceny. U nás sú akčné celé adventné víkendy. Začínajú úderom polnoci zo štvrtka na piatok a trvajú až do nedele. Náš prvý adventný akčný víkend trvá od 29. 11 do 1. 12 2019.

Cieľom našich adventných akčných víkendov je ponúknuť vám tipy na vianočné darčeky pre vašich blízkych za veľmi priaznivé ceny. Keďže vám chceme čo najviac uľahčiť vaše rozhodovanie pri výbere darčekov, predstavujeme vám produkty našich akčných adventných víkendov.

Pozrite sa bližšie na bohatú ponuku nášho prvého akčného víkendu.

Naše tipy na praktické darčeky


Vianočné darčeky nemusia byť drahé, potešiť dokážu aj praktické drobnosti, ktoré sú súčasťou našej akciovej ponuky.

Xiaomi Mi Car Charger Silver – táto nabíjačka vďaka svojmu celokovovému telu niečo vydrží. Podsvietenie bielym svetlom jej umožňuje ľahko nájsť aj v tme. Medzi jej prednosti patrí rýchle nabíjanie a široká kompatibilita.

https://www.kimgroup.sk/nabijacky-pre-mobilne-telefony-originalne/xiaomi-mi-car-charger-silver/

Xiaomi Automatic Umbrella - je dáždnik, ktorý vás ochráni nielen pred dažďom. Nemenej spoľahlivo vás dokáže ochrániť aj pred prudkým slnkom. Je ľahký, ľahko ovládateľný, odolný voči treniu aj korózii.

https://www.kimgroup.sk/xiaomi-produkty/xiaomi-automatic-umbrella-cierna/

Xiaomi Mitu Králíček sa šatkou - originálna plyšová hračka, ktorá rozžiari oči detí, ktoré ju nájdu pod vianočným stromčekom.

https://www.kimgroup.sk/xiaomi-produkty/xiaomi-mitu-kralicek-sa-satkou/

GOPro prísavný držiak - hladko vyrieši problém, ako upevniť GoPro kameru na hladký povrch, ktorým môže byť napríklad kapota auta. Jeho veľká sila uchytenia udrží vašu kameru aj pri rýchlosti 240 km / hod.

https://www.kimgroup.sk/drziaky-na-mobil/gopro-prisavny-drziak-verzia-2013-14-aucmt-302/

Xiaomi Mi WiFi Repeater 2 – opakovač bezdrôtového signálu, ktorý zosilní ľubovoľný Wi-Fi signál a pokryje aj miesta bez Wi-Fi signálu. Týmito miestami môže byť záhrada či niektoré miesta vo vašom dome.

https://www.kimgroup.sk/xiaomi-mi-router/xiaomi-mi-wifi-repeater-2/

Fujifilmu Instax Mini glossy 20 - film, ktorý poteší každého majiteľa fotoaparátu značky Instax MINI. Stačí vložiť kazetu s filmom do ktoréhokoľvek fotoaparátu tejto značky a môžete sa tešiť na okamžitú tlačenú fotografiu

https://www.kimgroup.sk/prislusenstvo/fujifilm-instax-mini-glossy-20ks/

Medzi praktické darčeky, ktorými potešíte každého, patrí smartphony. V ponuke nášho prvého adventného akčného víkendu nájdete niekoľko múdrych telefónov renomovaných značiek za veľmi priaznivú cenu. Na tieto telefóny sa môžete pozrieť tu https://www.kimgroup.sk/smart-week/