S nami bude vaša silvestrovská párty nezabudnuteľná!

Jedinečnú silvestrovskú párty nerobí iba alkohol a skvelé pohostenie, hoci oboje neodmysliteľne patrí k silvestrovské párty. Na Silvestra chceme predovšetkým zábavu. S nami sa budete baviť až do novoročného rána. Stačí si u nás objednať všetko, čo vašu párty poriadne rozbehnete.

Reproduktory, s ktorými si užijete nielen silvestrovskú párty

Neoddeliteľnou súčasťou Silvestrovské párty je hudba, ktorá vie poriadne rozbehnúť párty. Práve takú hudbu ponúka reproduktor JBL Boombox. Jeho zvuk je hutný a má silu. Z jeho vnútra vychádzajú výrazné hlboké, dunivé basy aj krištáľovo čisté výšky., Ktoré vás roztancuje. Máte k dispozícii dva režimy - režim, v ktorom vyniknú dunivé basy a režim, ktorému dominujú krištáľové výšky. Ak chcete intenzívnejšie zvuk, než vám reproduktor JBL ponúka, prepojte ho s ďalšími reproduktormi. JBL Boombox si výborne rozumie aj s vaším smartphonom. Silvestrovskú párty vám nepokazí vybitá batéria. Jej štedrá kapacita stačí na 24 hodín non-stop prevádzky.

https://www.kimgroup.sk/reproduktory/jbl-boombox-black/

Odolnosť, atraktívny dizajn a výnimočný zvuk - tieto vlastnosti predurčujú reproduktor Ultimate Ears Boom 2 pre silvestrovskú párty. Ultimate Ears Boom 2 nerozhodí náraz ani poliatiu. Najzaujímavejšie je však na ňom jeho atraktívnej 360 ° zvuk, ktorý urobí vašej párty jedinečnú. Poteší tiež jeho jednoduché ovládanie a štedrá kapacita batérie.

https://www.kimgroup.sk/reproduktory/ultimate-ears-boom-2-indigo-black--984-000628


Xiaomi Yeelight LED - originálne osvetlenie, ktoré oživia každú párty

Párty a nielen tá silvestrovská sa nezaobíde bez osvetlenia. V našej ponuke nájdete chytré žiarovky Xiaomi Yeelight LED, ktoré dodajú lesk vašej silvestrovskej párty. Každá z týchto na prvý pohľad obyčajných žiaroviek ponúka farebnú paletu z viac než 16 miliónov farieb s odtieňmi od teple žltej až po žiarivo modrú a bielu. Navyše jas svetla aj farebný odtieň každej LED žiarovky si určujete sami. Jednotlivé zátočky možno tiež rozsvecovať a vypínať. Výsledok pôsobí magicky. Skupina týchto inteligentných LED žiaroviek urobí vašej silvestrovskú párty nezabudnuteľnou.

https://www.kimgroup.sk/xiaomi-produkty/xiaomi-yeelight-led-ziarovka-farebna--yldp02yl/


Vankúšiky Smajlík pre odpočinok nielen po silvestrovskej oslave

Aj na Silvestra sa dávajú darčeky. Väčšinou sa jedná o vtipné darčeky, tie naše sú navyše praktické. Skvele vám poslúži aj počas roka.

Po silvestrovskej párty si určite budete chcieť oddýchnuť. Usteľte si na našich vankúšikach Smajlík. Bude sa vám na nich odpočívať tak pohodlne, že prespíte aj prípadnú opicu. Vankúšiky Smajlík vám poslúži aj ako vtipný doplnok vášho interiéru. Chcete šťastne vykročiť do nového roka? S našimi papučemi sa vám to podarí. V našej ponuke nájdete detské papuče aj papuče pre dospelých, ktoré majú univerzálnu veľkosť. Naše jedinečné a pohodlné vankúšiky aj papuče si môžete objednať tu.

https://www.kimgroup.sk/vyhladavanie/?string=smajlici


Vstúpte do nového roka bez stresu s našimi Fidget Spinner

Prajeme si na nový rok všetko najlepšie. K tomuto želanie iste poteší darčeky v podobe našich Fidget Spinner. Vie totiž zabezpečiť nový rok bez stresu. Stres číha všade, navyše je veľmi otravný a ťažko sa ho zbavujeme. Naše Fidget Spinner s ním však poriadne zatočí. Tieto naše odolné a zaujímavé antistresové hračky nielen pre dospelých zamestnajú vaše ruky aj vašu pozornosť. S našimi Fidget Spinner nemá stres žiadnu šancu. Do pestrej ponuky týchto našich repelentov stresu môžete nahliadnuť tu.

https://www.kimgroup.sk/vyhladavanie/?string=fidget+spinner