Smart Week - 2x Xiaomi Mi Band 2 Black

Prišla jeseň a spolu s ňou náš septembrový Smart Week, ktorý potrvá až do nedele 29. septembra. Na tento náš prvý jesenný Smart Week sme pre vás okrem zaujímavých akčných ponúk pripravili praktický darček, ktorý dostanete ku každému produktu, ktorý si u nás objednáte. Samozrejmosťou je doprava zadarmo.

Náš darček - Xiaomi Mi WiFi Repeater 2

Hoci je bezdrôtový signál samozrejmosťou, stane sa, že nepokryje všetky zákutia vášho domu. Tento problém hravo vyrieši Xiaomi Mi WiFi Repeater 2, ktorý navyše zosilnie WiFi signál. Keďže je napájaný pomocou USB, možno ho zapojiť do power banky alebo notebooku. Zariadenie nastavíte cez aplikáciu MI Home. Stačí vložiť adaptér do USB portu, vybrať Wi-Fi sieť a zadať jej heslo.

Tento šikovný Wii-Fi Repeater dostanete zadarmo ku produktu nášho septembrového Smart Week, ktorý si u nás objednáte.

Predstavujeme fitness náramok Xiaomi Mi Band 2 Black

Fitness náramok Xiaomi MI Band 2 je obľúbeným a vítaným spoločníkom pre váš zdravý životný štýl Tento spoločník bude bez prestávky dozerať na váš pohybový režim aj na kvalitu vášho spánku. Bude zaznamenávať nielen vaše kroky, rýchlosť a tep. Vie tiež rozoznať druh vašej pohybovej aktivity. Dokonca zaznamenáva počet kalórií, ktoré ste pri nej spálili.

Tento náramok spoločnosti Xiaomi vás nenechá v nečinnosti. Pokiaľ dlhšiu dobu sedíte, jemným zvukom vás upozorní, že príliš dlho sedíte a prišiel čas na pohyb. Tento náramok je šikovný.

Neoklamete ho tým, že sa zdvihnete zo stoličky, pretiahnete sa a opäť si sadnete. Xiaomi MI Band 2 to okamžite spozná a naservíruje vám prehľad o všetkých vašich pohybových aktivitách, vrátane času, v ktorom ste ich prevádzkovali.

Náramok si výborne rozumie s vaším smartphonom. Nielenže ho možno s ním spárovať, si s ním môžete odomknúť vás telefón. Náramok spolupracuje s operačnými systémami Android verzie 4.4 a vyššie, iOS verzie 7 a vyššej.

Všetky záznamy, ktoré vám tento náramok ponúkne, sa zobrazí na skvelom OLED displeji, Displej tiež umocňuje eleganciu tohto náramku, ktorý pre vás máme v atraktívnej čiernej farbe.

Ak si objednáte u nás dva tieto obľúbené fitness náramky, za oba zaplatíte púhych 899, - Sk. Akcia platí do 29. 9 2019.

Tento fitness náramok a ďalšie produkty nášho septembrového Smart Week nájdete tu

https://www.kimgroup.sk/smart-week/

Tešíme sa na Vás!