Smart Week - BRAUN SERIES 5030 S

Je čas dovoleniek a prázdnin, u nás v Kim Group však žiadne prázdniny nemáme. Aj júli prichádza náš Smart Week, ktorý začína v pondelok 22. júla a končí v nedeľu 28. júla.

U nás je Black Friday každý mesiac

Black Friday je veľmi známy a tiež veľmi obľúbený. Nájde sa len málo ľudí, ktorým pojem Black Friday nič nehovorí. Na toto kratučké obdobie zaujímavých zliav, ktoré trvá od piatku do pondelka, sa tešíme každý rok. Black Friday začína v piatok a trvá do pondelka, kedy pokračuje ako Cyber ​​Monday.

A potom nezostáva než opäť čakať celý dlhý rok na ďalší ročník Black Friday. S tým sa u nás v Kim Group nehodláme zmieriť, preto sme sa rozhodli, že u nás bude Black Friday každý mesiac a bude trvať celý týždeň. Náš Black Friday sme nazvali Smart Week.

Čo sme pre Vás pripravili v júlovom Smart Week

Každý mesiac sa môžete tešiť na zaujímavé ponuky, ktoré sme pre Vás pripravili. Chceme Vám Váš výber čo najviac uľahčiť, preto Vám postupne predstavujeme produkty nášho júlového Smart Week.

Predstavujeme Vám BRAUN SERIES 5030 S

Dokonalé oholenie bez podráždenia pokožky Vám zabezpečí pánsky holiaci strojček BRAUN SERIES 5030 S. Jeho nová ergonómia a dizajn Vám prinášajú pohodlné a súčasne perfektné oholenie. S holiacim strojčekom sa bez Klemm oholíte aj na ťažko prístupných miestach pre holenie, ako je krk alebo brada.

Strojček zachytí nepoddajné fúzy, rastúce v rôznych smeroch, vrátane najkratšieho strniska. Oceníte tiež jeho ľahkú údržbu, stačí ho umyť pod tečúcou vodou.

Tento holiaci strojček a ďalšie produkty nášho júlového Smart Week nájdete tu

https://www.kimgroup.cz/smart-week/

Těšíme se na Vás.