Smart Week - GoPro prísavný držiak - verzia 2013/14 AUCMT-302

Je čas dovoleniek a prázdnin, u nás v Kim Group však žiadne prázdniny nemáme. Aj júli prichádza náš Smart Week, ktorý začína v pondelok 22. júla a končí v nedeľu 28. júla.

U nás je Black Friday každý mesiac

Black Friday je veľmi známy a tiež veľmi obľúbený. Nájde sa len málo ľudí, ktorým pojem Black Friday nič nehovorí. Na toto kratučké obdobie zaujímavých zliav, ktoré trvá od piatku do pondelka, sa tešíme každý rok. Black Friday začína v piatok a trvá do pondelka, kedy pokračuje ako Cyber ​​Monday.

A potom nezostáva než opäť čakať celý dlhý rok na ďalší ročník Black Friday. S tým sa u nás v Kim Group nehodláme zmieriť, preto sme sa rozhodli, že u nás bude Black Friday každý mesiac a bude trvať celý týždeň. Náš Black Friday sme nazvali Smart Week.

Čo sme pre Vás pripravili v júlovom Smart Week

Každý mesiac sa môžete tešiť na zaujímavé ponuky, ktoré sme pre Vás pripravili. Chceme Vám Váš výber čo najviac uľahčiť, preto Vám postupne predstavujeme produkty nášho júlového Smart Week.

Predstavujeme Vám GoPro prísavný držiak - verzia 2013/14 AUCMT-302

Ak radi natáčate videá, môžete potrebovať upevniť svoju GoPro kameru na hladký povrch, napríklad na sklo. Nemusíte hľadať riešenie. Stačí sa pozrieť do našej ponúky, nájdete v nej GoPro prísavný držiak - verzia 2013/14 AUCMT-302

Tento držiak vládne veľkou silou uchytenie. Vaša kamera v ňom bude pevne držať aj pri rýchlosti 240 km / hod. Tento prísavný držiak je skonštruovaný pre stabilitu i pre veľký rozsah pohybu. Kompaktný uchytenie umožňujú nastaviteľné ramená.

Tento prísavný držiak a ďalšie produkty nášho júlového Smart Week nájdete tu
https://www.kimgroup.sk/smart-week/

Tešíme sa na Vás.