Smart Week - Ninebot Segway Kickscooter ES2

Prišla jeseň a spolu s ňou náš septembrový Smart Week, ktorý potrvá až do nedele 29. septembra. Na tento náš prvý jesenný Smart Week sme pre vás okrem zaujímavých akčných ponúk pripravili praktický darček, ktorý dostanete ku každému produktu, ktorý si u nás objednáte. Samozrejmosťou je doprava zadarmo.

Náš darček - Xiaomi Mi WiFi Repeater 2

Hoci je bezdrôtový signál samozrejmosťou, stane sa, že nepokryje všetky zákutia vášho domu. Tento problém hravo vyrieši Xiaomi Mi WiFi Repeater 2, ktorý navyše zosilnie WiFi signál.

 Keďže je napájaný pomocou USB, možno ho zapojiť do power banky alebo notebooku. Zariadenie nastavíte cez aplikáciu MI Home. Stačí vložiť adaptér do USB portu, vybrať Wi-Fi sieť a zadať jej heslo.

Tento šikovný Wii-Fi Repeater dostanete zadarmo ku produktu nášho septembrového Smart Week, ktorý si u nás objednáte.

Predstavujeme Ninebot Segway Kickscooter ES2

 Ak hľadáte kolobežku, na ktoré sa môžete prechádzať po meste aj vyraziť na výlet, stavte na Ninebot Segway Kickscooter ES2. Štýlová predné i zadné LED svetlá zaistí bezpečnú jazdu v hmle alebo v noci. Navyše si môžete zvoliť farbu svetiel.

Na tejto kolobežke oceníte aj jej jednoduché ovládanie. Bezpečnú jazdu zabezpečí dvojité odpruženie kolies aj kombinovaný brzdný systém.

Vďaka inteligentnému systému riadenia batérie môžete dôjsť na jedno nabitie ďalej než je pri elektrických kolobežiek obvyklé. Tento systém totiž ukladá nadbytočnú energiu späť do batérie, čím pridá ďalšie kilometre k celkovej dojazdovej vzdialenosti.

Potrebujete kolobežku uskladniť či niekam preniesť. Stačí stlačiť gombík a sklopiť riadidlá. Z kolobežky sa stane batožina, ktoré bez problémov prenesiete či uskladníte. Poteší vás zistenie, že kolobežka nie je ťažká.

Ninebot Segway Kickscooter ES2 si skvele rozumie s vaším smartphonom. Mobilná aplikácia vám ponúkne dôležité informácie, ako je stav batérie alebo prevádzková teplota. Aplikácia vám pomôže ochrániť vašej kolobežku pred zlodejmi. Umožňuje totiž na diaľku znemožniť naštartovanie kolobežky.

Túto kolobežku a ďalšie produkty nášho septembrového Smart Week nájdete tu

https://www.kimgroup.sk/smart-week/

Tešíme sa na Vás.