Smart Week - PHILIPS ONEBLADE QP2520/20

Je čas dovoleniek a prázdnin, u nás v Kim Group však žiadne prázdniny nemáme. Aj júli prichádza náš Smart Week, ktorý začína v pondelok 22. júla a končí v nedeľu 28. júla.

U nás je Black Friday každý mesiac

Black Friday je veľmi známy a tiež veľmi obľúbený. Nájde sa len málo ľudí, ktorým pojem Black Friday nič nehovorí. Na toto kratučké obdobie zaujímavých zliav, ktoré trvá od piatku do pondelka, sa tešíme každý rok. Black Friday začína v piatok a trvá do pondelka, kedy pokračuje ako Cyber ​​Monday.

A potom nezostáva než opäť čakať celý dlhý rok na ďalší ročník Black Friday. S tým sa u nás v Kim Group nehodláme zmieriť, preto sme sa rozhodli, že u nás bude Black Friday každý mesiac a bude trvať celý týždeň. Náš Black Friday sme nazvali Smart Week.

Čo sme pre Vás pripravili v júlovom Smart Week

Každý mesiac sa môžete tešiť na zaujímavé ponuky, ktoré sme pre Vás pripravili. Chceme Vám Váš výber čo najviac uľahčiť, preto Vám postupne predstavujeme produkty nášho júlového Smart Week.

Predstavujeme Vám PHILIPS ONEBLADE QP2520 / 20

Chcete, aby Vaše fúzy boli perfektne zastrihnuté? Dobrou voľbou pre Vás je zastrihávač fúzov PHILIPS ONEBLADE QP2520 / 20, ktorý predstavuje revolučný starostlivosť o fúzy.

Vďaka rýchlo sa pohybujúcemu ostrie budpu Vaša fúzy úplne dokonale a čisto zastrihnuté. Dĺžku Vášho fúzov môžete voliť pomocou troch hrebeňových nástavcov.

Poteší Vás tiež veľká výdrž batérie aj jednoduchá údržba zastřihovaače. Ľahko ho vyčistíte prúdom tečúcej vody.

Tento zastrihávač fúzov a ďalšie produkty nášho júlového Smart Week nájdete tu

https://www.kimgroup.cz/smart-week/

Těšíme se na Vás.