Smart Week - Samsung Gear S3 Frontier SM-R760 Black

Prišla jeseň a spolu s ňou náš septembrový Smart Week, ktorý potrvá až do nedele 29. septembra. Na tento náš prvý jesenný Smart Week sme pre vás okrem zaujímavých akčných ponúk pripravili praktický darček, ktorý dostanete ku každému produktu, ktorý si u nás objednáte. Samozrejmosťou je doprava zadarmo.

Náš darček - Xiaomi Mi WiFi Repeater 2

Hoci je bezdrôtový signál samozrejmosťou, stane sa, že nepokryje všetky zákutia vášho domu. Tento problém hravo vyrieši Xiaomi Mi WiFi Repeater 2, ktorý navyše zosilnie WiFi signál.

Keďže je napájaný pomocou USB, možno ho zapojiť do power banky alebo notebooku. Zariadenie nastavíte cez aplikáciu MI Home. Stačí vložiť adaptér do USB portu, vybrať Wi-Fi sieť a zadať jej heslo.

Tento šikovný Wii-Fi Repeater dostanete zadarmo ku produktu nášho septembrového Smart Week, ktorý si u nás objednáte.

Predstavujeme múdré hodinky Samsung Gear S3 Frontier SM-R760 Black

Múdré hodinky Samsung Gear S3 Frontier SM-R760 Black sa na prvý pohľad vôbec nelíši od klasických ručičkových hodiniek. Pri bližšom pohľade však zistíte, že tieto hodnky vôbec nie sú retro. Uvidíte totiž ich displej s pokročilou technológiou Super AMOLED.

Ak sa dotknete totoho displeja nebootočíte Ak lunetu, otvorí sa vám nový svet s veľkým množstvom aplikácií. Hodinky vám napríklad prehrajú hudbu, bez toho aby ste ich spárovali so svojím smartphonom.

Sú skvelým spoločníkom na výlete aj pri športe. V jeich výbave nájdeme snímač srdcového tepu, barometer, gyroskop, GPS navigáciou a ďalšie užitočné funkcie pre pohybové aktivity.

Poteší vás tiež ich odolnosť voči vode a prachu aj veľká výdrž ich batérie,

Tento a ďalšie produkty nášho septembrového Smart Week nájdete tu

https://www.kimgroup.sk/smart-week/

Tešíme sa na Vás.