Smart Week - Sony Xperia M5 Black

Prišla jeseň a spolu s ňou náš septembrový Smart Week, ktorý potrvá až do nedele 29. septembra. Na tento náš prvý jesenný Smart Week sme pre vás okrem zaujímavých akčných ponúk pripravili praktický darček, ktorý dostanete ku každému produktu, ktorý si u nás objednáte. Samozrejmosťou je doprava zadarmo.

Náš darček - Xiaomi Mi WiFi Repeater 2

Hoci je bezdrôtový signál samozrejmosťou, stane sa, že nepokryje všetky zákutia vášho domu. Tento problém hravo vyrieši Xiaomi Mi WiFi Repeater 2, ktorý navyše zosilnie WiFi signál.

 Keďže je napájaný pomocou USB, možno ho zapojiť do power banky alebo notebooku. Zariadenie nastavíte cez aplikáciu MI Home. Stačí vložiť adaptér do USB portu, vybrať Wi-Fi sieť a zadať jej heslo.

Tento šikovný Wii-Fi Repeater dostanete zadarmo ku produktu nášho septembrového Smart Week, ktorý si u nás objednáte.

                                                                                
Predstavujeme smartphone Sony Xperia M5 Black

Značka Sony je nerozlučne spätá s vynikajúcou kvalitou obrazu televízorov tejto spoločnosti. Televízory Sony Bravia sú pojem. Rovnako kvalitný obraz ponúka displej smartfónu Sony Xperia M5 Black.

Chcete fotografovať ako profesionál? Kvôli tomu nemusíte navštevovať žiadne drahé kurzy. S dotykovým telefónom Sony Xperia M5 dosiahnete tohto cieľa okamžite.

V jeho vnútri sa totiž skrýva fotoaparát s rozlíšením 21,5 Mpx, optika s vysokou svetelnosťou a rýchlym fázovým zaostrovaním, ktoré netrvá dlhšie než mrknutie oka.

Očarí vás aj predná kamera s rozlíšením 13Mpc. Vaše fotografie i videá budú ako od profesionálov.

 K dokonalosti patrí aj odolnosť, veľká výdrž batérie, elegantnídesign. Ani tieto vlastnosti nechýba Sony Xperia M5.

Až do nedele máte možnosť si zaobstarať tento jedinečný telefón v atraktívnej čiernej farbe za akčnú cenu.

Tento smartohone a ďalšie produkty nášho septembrového Smart Week nájdete tu

https://www.kimgroup.sk/smart-week/

Tešíme sa na Vás.