Smart Week - Xiao MI QICYCLE Elektrobicykel

Je čas dovoleniek a prázdnin, u nás v Kim Group však žiadne prázdniny nemáme. Aj júli prichádza náš Smart Week, ktorý začína v pondelok 22. júla a končí v nedeľu 28. júla.

U nás je Black Friday každý mesiac

Black Friday je veľmi známy a tiež veľmi obľúbený. Nájde sa len málo ľudí, ktorým pojem Black Friday nič nehovorí. Na toto kratučké obdobie zaujímavých zliav, ktoré trvá od piatku do pondelka, sa tešíme každý rok. Black Friday začína v piatok a trvá do pondelka, kedy pokračuje ako Cyber ​​Monday.

A potom nezostáva než opäť čakať celý dlhý rok na ďalší ročník Black Friday. S tým sa u nás v Kim Group nehodláme zmieriť, preto sme sa rozhodli, že u nás bude Black Friday každý mesiac a bude trvať celý týždeň. Náš Black Friday sme nazvali Smart Week.

Čo sme pre Vás pripravili v júlovom Smart Week

Každý mesiac sa môžete tešiť na zaujímavé ponuky, ktoré sme pre Vás pripravili. Chceme Vám Váš výber čo najviac uľahčiť, preto Vám postupne predstavujeme produkty nášho júlového Smart Week.

Predstavujeme Vám Xiao MI QICYCLE Elektrobicykel
 
Chcete si užiť jazdu na bicykli? Dobrou voľbou je pre Vás Xiao MI QICYCLE Elektrobicykel. Toto kolo je chytré a dokáže sa prispôsobiť Vašim požiadavkám. K tomu je vybavené štyrmi asistenčnými režimami.

Ak si chcete jazdou na bicykli zvýšiť fyzickú kondíciu, zvolíte si Fitness režim.
Môžete tiež prepnúť na Vylepšený režim a užívať si jazdu bez námahy, Dokonca ani pri stúpaní sa nenadriete. Na výber máte tiež z dvoch ďalších režimov, Vyvážený režim a Ekonomický režim.

Toto kolo spoločnosti Xiaomi je síce kompaktný, napriek tomu nie je ťažké a je veľmi skladné. Stačí ho zložiť a koleso zaberie minimum miesta. Koleso sa pýši tiež veľkou odolnosťou, znesie aj hrubšie zaobchádzanie.

Na tomto kole si môžete užívať aj rýchlu jazdu, maximálna rýchlosť kole je 24 km / hod. Rýchlosť svojej jazdy môžete sledovať na displeji, umiestnenom na riadidlách.

Toto inteligentné bicykel a ďalšie produkty nášho júlového Smart Week nájdete tu

https://www.kimgroup.sk/smart-week/

Tešíme sa na Vás: