Smart Week - XIAOMI AUTOMATIC UMBRELLA ČiERNÁ

Je čas dovoleniek a prázdnin, u nás v Kim Group však žiadne prázdniny nemáme. Aj júli prichádza náš Smart Week, ktorý začína v pondelok 22. júla a končí v nedeľu 28. júla.

U nás je Black Friday každý mesiac

Black Friday je veľmi známy a tiež veľmi obľúbený. Nájde sa len málo ľudí, ktorým pojem Black Friday nič nehovorí. Na toto kratučké obdobie zaujímavých zliav, ktoré trvá od piatku do pondelka, sa tešíme každý rok. Black Friday začína v piatok a trvá do pondelka, kedy pokračuje ako Cyber ​​Monday.

A potom nezostáva než opäť čakať celý dlhý rok na ďalší ročník Black Friday. S tým sa u nás v Kim Group nehodláme zmieriť, preto sme sa rozhodli, že u nás bude Black Friday každý mesiac a bude trvať celý týždeň. Náš Black Friday sme nazvali Smart Week.

Čo sme pre Vás pripravili v júlovom Smart Week

Každý mesiac sa môžete tešiť na zaujímavé ponuky, ktoré sme pre Vás pripravili. Chceme Vám Váš výber čo najviac uľahčiť, preto Vám postupne predstavujeme produkty nášho júlového Smart Week.

Predstavujeme Vám XIAOMI AUTOMATIC UMBRELLA ČiERNÁ

Dáždnik Xiao AUTOMATIC UMBRELLA ČIERNA sa Vám hodí nielen do dažďa. Poslúži Vám tiež ako ochrana pred prudkým slnkom. Túto schopnosť dvojitej ochrany mu prepožičiava jeho tkanina FONENWR, vyrobená nanotechnológií.

Táto revolučná technológia jej dodá vysokú odolnosť a odpudivosť voči vode i farebnú stálosť, pevnosti a vynikajúcej tieňovou a tepelnou izoláciou, ktorá bezpečne zabraňuje škodlivému UV žiareniu.

Okrem elegantného dizajnu oceníte aj jeho jednoduché a rýchle ovládanie, jeho nízku hmotnosť a naopak jeho vysokú odolnosť proti treniu aj proti korózii.

Tento dáždnik a ďalšie produkty nášho júlového Smart Week nájdete tu

https://www.kimgroup.cz/smart-week/

Těšíme se na Vás.