Smart Week - XIAOMI MI BAND 4

Je čas dovoleniek a prázdnin, u nás v Kim Group však žiadne prázdniny nemáme. Aj júli prichádza náš Smart Week, ktorý začína v pondelok 22. júla a končí v nedeľu 28. júla.

U nás je Black Friday každý mesiac

Black Friday je veľmi známy a tiež veľmi obľúbený. Nájde sa len málo ľudí, ktorým pojem Black Friday nič nehovorí. Na toto kratučké obdobie zaujímavých zliav, ktoré trvá od piatku do pondelka, sa tešíme každý rok. Black Friday začína v piatok a trvá do pondelka, kedy pokračuje ako Cyber ​​Monday.

A potom nezostáva než opäť čakať celý dlhý rok na ďalší ročník Black Friday. S tým sa u nás v Kim Group nehodláme zmieriť, preto sme sa rozhodli, že u nás bude Black Friday každý mesiac a bude trvať celý týždeň. Náš Black Friday sme nazvali Smart Week.

Čo sme pre Vás pripravili v júlovom Smart Week

Každý mesiac sa môžete tešiť na zaujímavé ponuky, ktoré sme pre Vás pripravili. Chceme Vám Váš výber čo najviac uľahčiť, preto Vám postupne predstavujeme produkty nášho júlového Smart Week.

Predstavujeme Vám XIAOMI MI BAND 4

Nová generácia obľúbeného fitnes náramku Xiaomi Mi Band 2, Xiao MI BAND 4 Vás zaujme svojím 0,95 "farebným AMOLED displejom s nastaviteľným jasom, ktorý Vám naservíruje obraz v špičkovej kvalite.

Tento náramok vás bude motivovať k vyššiemu výkonu a tým aj k lepšej kondícii. Jeho šesť športových režimov bude neúnavne sledovať Váš výkon. Náramok starostlivo zaznamenáva počet Vašich krokov, Vašu rýchlosť aj počet spálených kalórií, Vašu tepovú frekvenciu aj kvalitu Vášho spánku.

Náramok sa Vám hodí na výlete aj v bazéne, vie zobraziť počasie aj vzdialenosť, ktorú ste prešli, sledovať Vaše výkony a rozpoznať až päť rôznych plaveckých štýlov. Ani pri potápaní nemusíte tento náramok dávať dole. Náramok odolá vode až do hĺbky 50 metrov

Tento náramok Vás nenechá dlho sedieť. Po určitej dobe Vás upozorní, že ste sedeli príliš dlho a že je čas na pohyb.

Počas Smart Week dostanete k tomuto náramku náhradný náramok zadarmo.
¨
Tento náramok a ďalšie produkty nášho júlového Smart Week nájdete tu

https://www.kimgroup.cz/smart-week/

Těšíme se na Vás.