Smart Week - XIAOMI MI CAR CHARGER SILVER

Je čas dovoleniek a prázdnin, u nás v Kim Group však žiadne prázdniny nemáme. Aj júli prichádza náš Smart Week, ktorý začína v pondelok 22. júla a končí v nedeľu 28. júla.

U nás je Black Friday každý mesiac

Black Friday je veľmi známy a tiež veľmi obľúbený. Nájde sa len málo ľudí, ktorým pojem Black Friday nič nehovorí. Na toto kratučké obdobie zaujímavých zliav, ktoré trvá od piatku do pondelka, sa tešíme každý rok. Black Friday začína v piatok a trvá do pondelka, kedy pokračuje ako Cyber ​​Monday.

A potom nezostáva než opäť čakať celý dlhý rok na ďalší ročník Black Friday. S tým sa u nás v Kim Group nehodláme zmieriť, preto sme sa rozhodli, že u nás bude Black Friday každý mesiac a bude trvať celý týždeň. Náš Black Friday sme nazvali Smart Week.

Čo sme pre Vás pripravili v júlovom Smart Week

Každý mesiac sa môžete tešiť na zaujímavé ponuky, ktoré sme pre Vás pripravili. Chceme Vám Váš výber čo najviac uľahčiť, preto Vám postupne predstavujeme produkty nášho júlového Smart Week.

Predstavujeme Vám XIAOMI MI CAR CHARGER SILVER

Nabíječka XIAOMI MI CAR CHARGER SILVER je vybavená celokovovým tělem, které jí zajišťuje velkou odolnost. Díky podsvícení příjemným bílým světlem jí najdete snadno i v noci.

Oceníte také její schopnost rychle se nabít i její širokou kompatibilitu.

Tuto nabíječku a ďalšie produkty nášho júlového Smart Week nájdete tu

https://www.kimgroup.cz/smart-week/

Těšíme se na Vás.