Smart Week - Xiaomi Mi Scooter 2 PRO

Prišla jeseň a spolu s ňou náš septembrový Smart Week, ktorý potrvá až do nedele 29. septembra. Na tento náš prvý jesenný Smart Week sme pre vás okrem zaujímavých akčných ponúk pripravili praktický darček, ktorý dostanete ku každému produktu, ktorý si u nás objednáte. Samozrejmosťou je doprava zadarmo.

Náš darček - Xiaomi Mi Wi-Fi Repeater 2

Hoci je bezdrôtový signál samozrejmosťou, stane sa, že nepokryje všetky zákutia vášho domu. Tento problém hravo vyrieši Xiaomi Mi WiFi Repeater 2, ktorý navyše zosilnie Wi-Fi signál.

Keďže je napájaný pomocou USB, možno ho zapojiť do power banky alebo notebooku. Zariadenie nastavíte cez aplikáciu MI Home. Stačí vložiť adaptér do USB portu, vybrať Wi-Fi sieť a zadať jej heslo.

Tento šikovný Wii-Fi Repeater dostanete zadarmo ku produktu nášho septembrového Smart Week, ktorý si u nás objednáte.
Predstavujeme elektrickú kolobežku Xiaomi Mi Scooter 2 PRO

Pri elektrickej kolobežky Xiaomi Mi Scooter 2 PRE vás príjemne prekvapí svojou obrovskou výdržou batérie. Nielen vďaka nej dôjdete na jedno nabitie 45 km. Súčasťou výbavy kolobežky je systém KERS, ktorý vie pri jazde z kopca previezť kinetickú energiu na elektrickú, čím predĺži výdrž batérie. Jej stav a ďalšie dôležité údaje, ako je aktuálna rýchlosť aj dojezd.se vám zobrazí na LED displeji, umiestnenom medzi riadidlami.


Jazda na tejto kolobežke je rýchla, kolobežka dokáže vyvinúť rýchlosť až 25 km / hod. Spoločnosť Xiaomi myslí aj na bezpečnosť, preto vybavila túto kolobežku prednými aj zadnými LED svetlami a duálnym brzdovým systémom Nechýba ani tempomat, ktorý zaistí dodrožování rovnakej rýchlosti jazdy.
Oceníte tiež pevnosť, skladnosť aj nízku hmotnosť kolobežky. Uvoľnením riadidiel a ich sklopením k zadnému kolesu sa táto kolobežka behom chvíľky premení v batožina, s ktorým môžete ísť bez problémov do autobusu či do električky. Taktiež jej ľahko uskladníte v kancelárii.
Kolobežka si dobre rozumie s vaším smartphonom. Aplikácia Mi Home umožňuje nielen kontrolovať rýchlosť, kapacitu batérie i dojazd. Dokonca obsahuje funkciu uzamknutia kolobežky.

Tuto kolobežku ďalšie produkty nášho septembrového Smart Week nájdete tu

https://www.kimgroup.sk/smart-week/

Tešíme sa na Vás.