Smart Week - Xiaomi Mi Scooter 2

Prišla jeseň a spolu s ňou náš septembrový Smart Week, ktorý potrvá až do nedele 29. septembra. Na tento náš prvý jesenný Smart Week sme pre vás okrem zaujímavých akčných ponúk pripravili praktický darček, ktorý dostanete ku každému produktu, ktorý si u nás objednáte. Samozrejmosťou je doprava zadarmo.

Náš darček - Xiaomi Mi WiFi Repeater 2

Hoci je bezdrôtový signál samozrejmosťou, stane sa, že nepokryje všetky zákutia vášho domu. Tento problém hravo vyrieši Xiaomi Mi WiFi Repeater 2, ktorý navyše zosilnie WiFi signál.

 Keďže je napájaný pomocou USB, možno ho zapojiť do power banky alebo notebooku. Zariadenie nastavíte cez aplikáciu MI Home. Stačí vložiť adaptér do USB portu, vybrať Wi-Fi sieť a zadať jej heslo.

Tento šikovný Wii-Fi Repeater dostanete zadarmo ku produktu nášho septembrového Smart Week, ktorý si u nás objednáte.


Predstavujeme elektrickú kolobežku Xiaomi MI Scooter 2

Na výlet môžete vyraziť nielen pešo alebo na bicykli. Osvedčeným dopravným prostriedkom je tiež elektrická kolobežka Xiaomi MI Scooter 2. Jej pevná a odolná konštrukcia sa hodí pre jazdu po nerovnom povrchu aj pre jazdu za slabého dažďa.

Ak vás prekvapí hmla alebo tma, nemusíte mať obavy, že vaša jazda nebude bezpečná. Stačí len zapnúť predné aj zadné svetlomety, ktorými je táto kolobežka vybavená a môžete bez obáv pokračovať v jazde. Predné svetlomety osvieti priestor až 6 metrov pred vami a zadné svetlomety zabezpečí, že budete neprehliadnuteľní.

 Na tejto kolobežke prejdete na jedno nabitie až 30 km. Nemusíte ísť pomaly, kolobežka dokáže vyvinúť rýchlosť až 25 km / hod.

Chcete sa prejsť na tejto kolobežke? Nie je potrebné prečítať žiadne zložité návody. Ovládanie tejto kolobežky je veľmi jednoduché. Oceníte tiež jej skladnosť a ľahkú manipulovateľnosť.

 Ak potrebujete kolobežku preniesť, iba uvoľníte riadidlá a sklopíte ich k zadnému telu. Kolobežka sa v okamihu premení na batožinu, ktoré si ľahko odnesie.

Tuto kolobežku a ďalšie produkty nášho septembrového Smart Week nájdete tu

https://www.kimgroup.sk/smart-week/

Tešíme sa na Vás.