Sony Xperia 10 3GB / 64GB Dual SIM - cesta k nevšedným zážitkom

Krátky popis:

 elegantný dizajn, ergnomocký tvvar, nadštandardná kvalita obrazu, zvuku, fotografií i videí, vysoký výkon aj veľká výdrž batérie

Padne nielen do oka

Smartphone Sony Xperia 10 3GB / 64GB Dual SIM si Vás získa na prvý pohľad svojim dizajnom. Padne Vám nielen oka, ale aj do ruky a to doslova. Dizajn tohto telefónu je nielen atraktívne, je aj ergonomický. Jeho pretiahnuté, kovové telo so zaoblenými okrajmi je navrhnuté tak, aby Vám padlo do ruky.

Atraktívny vzhľad tohto smartphonu umocňuje veľký, šestipalcový displej s unikátnym pomerom strán 21: 9., Ktorý Vám ponúkne obraz v rozlíšení Full HD. Obrie displej chráni tvrdené sklo Gorilla Glass

Dokonalý obraz aj zvuk 

Spoločnosť Sony je známa špičková kvalita obrazu. Kto by nepoznal jej slávne televízory! Smartphonu Sony Xperia 10 3GB / 64GB Dual SIM dala do vienka nemenej vysokú kvalitu obrazu. Výsledkom je obraz ako v kine. Jeho kvalitu podporuje širokouhlý displej.

 Býva zvykom, že sa obsah videa prispôsobí displeji telefónu. Avšak u tohto dotykového telefónu značky SONY je to inak. Jeho displej sa prispôsobí obsahu. Vďaka tomu Vás nečakajú žiadne čierne pruhy nad a pod vlastným obrazom. 

Spoločnosť SONY si u tohto telefónu dala záležať nielen na kvalite obrazu, ale aj na kvalite zvuku. Vybavila tento svoj dotykový telefón špičkovými zvukovými technológiami, Hi-Res Audio2 a DSEE HX. Technológia Smart Amplifier stojí za hlasnejším zvukom, vylepšenými basy aj presnými, krištáľovo čistými výškami. Vďaka týmto technológiám Váš čaká rovnako kvalitný zvuk, ako na koncerte.

Snímajte, natáčajte videá ako profesionáli 

Na chrbte telefónu je usadený duálny fotoaparát s rozlíšením 13 + 5Mpx, ktorý okrem iného vie vytvoriť bezchybný efekt rozostreného pozadia. Nemalú výhodu predstavuje fotografovania do širokouhlého formátu 21: 9. Výsledné snímky sú rovnako kvalitné ako snímky profesionálov a to aj za nepriaznivých svetelných podmienok. 

S týmto telefónom nahráte nemenej kvalitné videá. Ultrajemné rozlíšenie 4K UHD umocňuje širokouhlý displej. Statív môžete nechať doma, telefón disponuje stabilizáciou obrazu.

Zvládne viac aplikácií naraz 

Širokouhlý displej Vás zbaví otravného rolovania a ponúkne Vám veľkú plochu, kde nebude problém otvoriť si viac aplikácií. Bezproblémové otvorenie viacerých aplikácií naraz umožňuje aj špeciálne bočné tlačidlo. Zmarené na výkon a na výdrž Plynulý chod aj pri otvorení viacerých aplikácií naraz, rýchlom prepínanie medzi nimi, hranie náročných hier zabezpečuje výkonný osemjadrový čipset. Okrem vysokého výkonu sa tento smarttphone pýši aj vysokou kapacitou batérie, ktorá činí 2 870 mAh. Jej výdrž predlžujú užitočné funkcie, Vďaka tomu sa Vám nestane, že by Vám skvelý zážitok pokazila vybitá batéria.

Kľúčové vlastnosti

Elegantný a ergonomický dizajn

• Obrie, širokouhlý šestipalcový displej s pomerom strán 21: 9

• Vysoká kvalita obrazu aj zvuku

• Kvalita fotografií i videí porovnateľná s kvalitou fotografií a videí od profesionálov

• Vysoký výkon aj výdrž batérie

• Možnosť otvorenia viac aplikácií najazdia aj rýchlo prepínať medzi nimi

 

https://www.kimgroup.sk/sony-mobile/sony-xperia-10-3gb-64gb-dual-sim-black/