Sony Xperia XA2 Ultra Dual SIM - Váš inteligentný spoločník

Krátky popis:

 legantný dizajn, obraz vo Full HD rozlíšení, nadštandardná kvalita zvuku, duálny fotoaparát vrátane duálneho predného fotoaparátu, vysoká kvalita zvuku, vysoký výkon i výdrž batérie, schopnosť sa učiť

 Smartphone Sony Xperia XA2 Ultra Dual SIM, ktorý nájdete v pestrej ponuke spoločnosti Kim Group, Vás zaujme svojím elegantným dizajnom. Atraktívny vzhľad však nie je jediné, čo Vám tento telefón môže ponúknuť. Po jeho zapnutí sa presvedčíte, že jeho vnútro je nemenej zaujímavý.

 Atraktívny dizajn i obraz

 Sony Xperia XA2 Ultra Dual SIM nadväzuje svojim dizajnom na atraktívny dizajn predchádzajúceho modelu XA1. Zakrivené hrany tohto telefónu plynulo prechádzajú do tvaru zaobleného rámčeka. Výsledkom je elegantný vzhľad a veľká predná obrazovka, ktorá spolu s povrchom loop surface "podčiarkuje eleganciu tohto telefónu. 

Nemenej úchvatný pohľad ponúka 6,0 "displej, ktorý naservíruje obraz vo Full HD rozlíšení. Veľmi tenký rámik zvyšuje nielen eleganciu, ale aj pôžitok z obrazu. Poteší Vás tiež odolné sklo Gorilla Glass, ktoré chráni displej,

 Zaostrené na kvalitu zvuku 

Nevšedný zážitok zo sledovania Vašich obľúbených filmov, videami Vám okrem špičkovo kvalitného obrazu poskytne nemenej kvalitný zvuk. Spoločnosť Sony darovala do vienka Sony Xperia XA2 Ultra Dual SIM tri technológie, ktoré zaisťujú nadštandardnú kvalitu zvuku.

 Technológia Smart Amplifier má na starosti hlasitosť a čistotu zvuku. Za vyváženosťou zvuku stojí technológia CLEARAUDIO, ktorú doplní Clear Bass s výraznými basmi bez akéhokoľvek skreslený.

 Fotoaparát, ktorý Vám vyrazí dych

Smartphone Sony Xperia XA2 Ultra Dual SIM nadchne priaznivcov fotografovania. Naservíruje im zadné fotoaparát s rozlíšením 23 Mpx a dvojitý predný fotoaparát s rozlíšením 16 Mpx + 8 Mpx.

 Fotoaparát, umiestnený na chrbte telefónu so snímačom Exmor RS sa okrem vysokého rozlíšenia pýši objektívom s vynikajúcou svetelnosťou aj superrýchlym autofokusom. Vďaka bleskovému ostrenie budú aj tie nejspontánnější momentky bez rozmazania. S týmto vybavením budú Vaše snímky perfektný aj v tme. 

Duálny fotoaparáty patrí k štandardnej výbave inteligentných telefónov, duálny predné fotoaparát je však výnimkou. Jednou z týchto výnimiek je Sony Xperia XA2 Ultra Dual SIM.Senzor sa 16 Mpx, opatrený optickou stabilizáciou a kamera s 8 Mpx a 120 ° širokouhlým záberom na prednej strane predstavujú ideálne vybavenie pre dokonalé selfie za každých svetelných podmienok, 

Vysoký výkon aj výdrž batérie 

Samozrejmosťou je vydoký výkon aj veľká výdrž batérie. Výkon procesora tohto smartphonu sspolu s nadpriemerným množstvom operačnej pamäte a výkonným grafickým akcelátorem stačí aj na najnáročnejšie hry.

 Batérie sa môže pochváliť nielen extrémne vysokou kapacitou, ktorá činí neuveriteľných 3580 mAh, ktorá zaručuje telefónu veľmi dlhú výdrž. V jej výbave nechýba rýchle nabíjanie Qualcomm Quick Charge 3.0, vďaka ktorému získa dostatok energie na niekoľko hodín len za niekoľko minút. 

 Technológia adaptívneho nabíjania Qnovo neustále monitoruje stav batérie a predlžuje jej životnosť. Ak sa napriek tomu stane, že sa kapacita batérie bude blížiť k nízkym hodnotám, nemusíte mať obavy z skorého vybitia batérie. Je tu totiž úsporný režim Stamina, ktorý vie niekoľkonásobne predĺžiť výdrž telefónu. 

Telefón, ktorý sa učí

 Sony Xperia XA2 Ultra Dual SIM je inteligentný telefón, ktorý sa stále učí. Vie sa Vám dokonale prispôsobiť a ponúknuť Vám užitočná vylepšenia a tipy pre maximálnu efektívnosť. 

Vie veľmi dobre, ktoré aplikácie používate najviac aj ktoré nepoužívate vôbec. Automatická deaktivácia nevyužívaných aplikácií Smart Cleaner vymaže z vyrovnávacej pamäte všetky nepoužívané aplikácie, čím podporí zaistenie optimálnej rýchlosti.

 Oceníte tiež možnosť používať dve SIM karty súčasne aj verziu operačného systému Android Oreo. 

Nezabudnite svoj mobil chrániť tvrdeným sklom na displeji a ochranným puzdrom. Za pár korún si ušetríte veľa starostí! Skla i púzdra ponúkame za nové priaznivé ceny.

 Kľúčové vlastnosti 

• Elegantný dizajn

• Nadštandardné kvalita obrazu aj zvuku

• Špičkový 23Mpx fototoaparát so senzorom Exmor RS

• Duálny predný fotoaparát s rozlíšením 16 Mpx + 8 Mpx

• Vysoký výkon

• Nadštandardné kapacita batérie, sc schopnosťou rýchleho nabíjania a úsporný režim

• Schopnosť sa učiť a plne prispôsobiť

• Operačný systém Android Oreo   

https://www.kimgroup.sk/sony-mobile/sony-xperia-xa2-ultra-dual-sim-black/