Sony Xperia XZ3 Dual SIM - telefón, ktorý očarí nielen nadšencov fotografovania

Krátky popis:

elegantný dizajn, obraz v ultrajmeném rozlíšení, špičková kvalita zvuku, zhotovovanie snímok aj videí v profesionálnej kvalite, vysoký výkon, štedrá kapacita batérie, verzia operačného systému Android

Pie Smartphone Sony Xperia XZ3 Dual SIM, ktorý je súčasťou bohatej ponuky spoločnosti Kim Group, dokazuje, že spoločnosť Sony má stále čo ponúknuť.

Dychberúci podívaná

Štíhle telo smartphonu Sony Xperia XZ3 Dual SIM s elegantne zaoblenými okrajmi v bezrámečkovém prevedení Vám presne padne do dlane. K atraktívnemu vzhľadu pridáva spoločnosť Sony tiež odolnosť proti striekajúcej vode a jemnému prachu aj užitočnú ochranu v podobe tvrdeného skla Gorilla Glass.

Pri pohľade na štíhle telo Sony Xperia XZ3 Dual SIM si nemožno nevšimnúť jeho OLED displeja, ktorý umocňuje jeho eleganciu. Po jeho zapnutí Vás nadchne dychberúci obraz v ultrajemná rozlíšení QHD + (1440 x 2880 px).

Čakajú Vás verné a sýte farby, pozorovateľné zo všetkých uhlov, dokonale temná čierna farba aj presné vykreslenie tmavých plôch, ktoré by inak splynuli v bez výrazu šeď. Úplne verné farby, skvelá ostrosť aj výnimočný kontrast Vám sprostredkujú jedinečný zážitok.

Dostali ste obrazové súbory v bežnej kvalite? Vďaka technológii X-Reality sú privedené do kvality porovnateľnej s HDR.

Zamerané na zvuk

K dokonalému video zážitku patrí dokonalý audio zážitok. Túto skutočnosť si spoločnosť Sony uvedomuje a preto vybavila svoj telefón Sony Xperia XZ3 Dual SIM technológiami Hi-Res Audio2, DSEE HX ™. Nechýba ani systém S-Force Front Surround a prevodníky LDAC. Výsledok je unikátny audio zážitok.

Tento telefón spoločnosti Sony vie nielen sprostredkovať zvuk v špičkovej kvalite. Dokáže tiež prevzorkovat Vaše existujúce nahrávky a reprodukovať ich.


Snímky aj videa ako od profesionála

Nemusíte byť profesionálny fotograf, a napriek tomu budete zhotovovať profesionálne snímky i videá. Stačí Vám k tomu smartphone Sony Xperia XZ3 Dual SIM. V jeho vnútri sa totiž skrýva všetko, čo je potrebné na vyhotovovanie profesionálnych snímok aj videí.

Nájdete v ňom duálny fotoaparát s rozlíšením 19 Mpx + 13 Mpx, presnú stabilizáciou obrazu aj umelou inteligenciou, ktorá vie predvídať Vaše kroky. Skôr, než stlačíte spúšť, Vám ponúkne zaujímavé momentky, ktoré by sa Vám inak nepodarilo zachytiť.

Milovníkov selfie poteší predná kamera s množstvom efektov aj možností úprav. Môžete sa tešiť na bokeh efekt s rozostreným pozadím, plne nastaviteľný skrášľovací režim aj na softvérový blesk pre nočné momentky.

 S týmto telefónom natočíte aj videa v kvalite 4K HDR1. Môžete tiež natáčať spomalené zábery s neuveriteľnými 960 snímkami za sekundu. Vaše videá budú kvalitné aj za veľmi nepriaznivých svetelných podmienok.

Dostatok výkonu a energie aj pre najnáročnejších dni

 Vaša nevšedné zážitky Vám nepokazí nedostatočný výkon, otravné zasekávanie ani vybitá batéria. Telefón Vás nezradí ani počas práce ani počas zábavy. Jeho batérie okrem štedré kapacity 3 300 mAh disponuje funkciami Smart Stamina a Battery Care, ktoré podporujú jej výdrž a predlžujú jej životnosť.

 Oceníte tiež verziu operačného systému Android, Pie.

Nezabudnite svoj mobil chrániť tvrdeným sklom na displeji a ochranným puzdrom. Za pár korún si ušetríte veľa starostí! Skla i púzdra ponúkame za nové priaznivé ceny.

 

Kľúčové vlastnosti

  • Elegantný dizajn
  • OLED displej s obrazom v ultrajemná rozlíšení
  • Špičková kvalita zvuku
  • Vysoký výkon aj veľká výdrž batérie
  • Duálny fotoaparát s rozlíšením 19 Mpx + 13 Mpx, presnú stabilizáciou obrazu aj

     umelou inteligenciou

  • Verzia operačného systému Android Pie

 

https://www.kimgroup.sk/sony-mobile/sony-xperia-xz3-dual-sim-forest-green/