Augustový Smart Week - fitness náramky a múdré hodinky Huawei

Čínska spoločnosť Huawei je známy predovšetkým svojimi smartphny. Tento gigant vyrába aj iný tovar z kategórie múdra elektronika. Veľmi obľúbený je šikovný náramok Huawei Color Band A2 a múdrré hodinky Huawei Watch GT, oba tieto výrobky sú súčasťou našej ponuky augustového Smart Week.

 Fitness náramok Hauwei Color Band A2 Black

 Štýlový módny doplnok v elegantnej čiernej farbe aj tréner, ktorý je vám vždy k dispozícii, to všetko máte vo fitness náramku Hauwei Color Band A2. Tento elegán sa môže pochváliť odolnosťou voči vode, dážď ani sprcha mu neublíži. Oceníte tiež jeho displeja, na ktorý sa zmestí veľa informácií naraz, aj jeho nízku hmotnosť.

 Tento elegantný tréner vás bude verne sprevádzať pri vašich športových aktivitách. Tento Váš osobný tréner bude pozorne sledovať nielen intenzitu Vášho cvičenia v reálnom čase, bude tiež nepretržite monitorovať Váš srdcový tep, bude tiež sledovať kvalitu Vášho spánku, čím Vás ochráni pred preťažením. V náramku sa skrýva tiež inteligentný budík.

Tento tréner dohliadne nielen na to, aby ste sa nepřetrénovali. Ako správny tréner dbá tiež na dostatok Vašej fyzickej aktivity. Ak ste dlhšiu dobu v nečinnosti, náramok to zistí a okamžite vás na to upozorní. Spočíta Vám tiež počet krokov aj počet spálených kalórií a zobrazí výsledky na veľkom displeji. Ak sa Vám jeho veľký displej bude malý, môžete ho prejsť so svojím smartphonom. Náramok Vás vie upozorniť nielen na prichádzajúce hovory a správy. Dokáže Vám tiež nájsť Váš stratený smartphone.

 Múdré hodinky Huawei Watch GT Brown Leather Silicone 

Múdtré hodinky Huawei Watch GT Brown Leather Silicone sú doslova nadupané užitočnými funkciami pre športové aktivity aj pre bežnú komunikáciu. Ak patríte medzi ľudí, ktorí si nevedia predstaviť život bez športu, tieto chytré hodinky budú pre Vás správnou voľbou. 

Hodinky sú veľmi odolné, môžete s nimi ísť do terénu, k vode a dokonca sa môžete s nimi potápať až do hĺbky 50 m. V teréne oceníte ich funkcie GPS, kompas, gyroskop a barometer. Úplnou samozrejmosťou je merania srdcového tepu a kvality spánku. Hodinky disponujú režimom inteligentného tréningu, ktorý Vás sám vedie a odporučí Vám upraviť tempo. Ak kvalita Vášho spánku nie je nič moc, na displeji hodiniek sa zobrazí návrhy na skvalitnenie Vášho spánku. 

Vďaka atraktívnemu dizajnu si ich môžete vziať nielen do terénu či na športové aktivity. S nimi budete štýloví nielen v posilňovni, na ihrisku či v bazéne, ale aj v meste či v práci

.https://www.kimgroup.sk/smart-week/