Staňte sa skutočným obchodníkom!

Budete obchodovať s chytrou elektronikou.

Keďže sa jedná o medzinárodný nákup a predaj chytré elektroniky, okrem záujmu o chytrou elektroniku budete potrebovať znalosť angličtiny slovom i písmom.

Nemusíte mať vysokoškolské vzdelanie ani bohaté skúsenosti s obchodovaním. Musíte mať však pre-zákaznícky prístup, byť komunikatívny, vedieť načúvať potrebám zákazníka a pružne reagovať na jeho potreby.

Na sociálnych sieťach by ste mali byť ako ryba vo vode. Komunikácia s obchodnými partnermi by vás mala natoľko baviť, že nebudete hľadieť na to, či ste v práci dlhšie.

Hodí sa vám tiež akčnosť, kreativita, schopnosť vedieť sa presadiť a ochota cestovať. K vašej náplni práce budú patriť občasné schôdzky so zákazníkmi v zahraničí.

U nás nenájdete pichačky, čipové karty ani open space. Namiesto toho nájdete malý, priateľský kolektív, osobný prístup, motivačné ohodnotenie podľa výkonu, zaujímavú prácu i sebarealizáciu.

Sme KIM Group, spoločnosť zameraná na chytrou elektroniku. Viac ako 13 rokov sa staráme o to, aby život našich zákazníkov bol jednoduchší, zábavnejšie a pohodlnejšie. Baví nás starať sa o spokojnosť našich zákazníkov a poskytovať im perfektný servis. Máme radosť, keď sú naši zákazníci spokojní a radi sa k nám vracajú.

Zaujala vás naša ponuka? Kontaktujte nás!

KIM GROUP s. r. o

Robert Kařízek

Radošovická 4 100 00 Praha 10 - Strašnice

tel: +420725/744036

e-mail: r.karizek@kim-group.com

web: www.kimgroup.cz         

 www.kimgroup.sk