Starajte sa s nami o spokojnosť našich zákazníkov!

U nás Vás nečaká rutina. Naopak Vaša práca bude pestrá a kreatívná. Vašou úlohou totiž bude starať sa o spokojnosť našich zákazníkov, odpovedať na ich otázky, pýtať sa na ich spokojnosť s vybavením objednávky, osobné výdaj tovaru aj doplnkový predaj. Vašimi pracovnými nástrojmi budú chat, skype, e-mail a telefón.

Medzi Vaše ďalšie úlohy bude patriť administrácie, kontrola webových stránok, správa sociálnych sietí, administratívna činnosť v eshope i riešenie denných úloh, ktoré sa vyskytnú počas Vašej práce.

Budete sa tiež osobne stretávať s našimi zákazníkmi, ktorí si prídu vyzdvihnúť tovar, ktorý si u nás objednali.

Nebudete nikoho otravovať nejakú ponukou alebo prieskumom. Budete sa pýtať našich zákazníkov len na otázky, ktoré ich zaujímajú. K ich objednávke im ponúknete iba príslušenstvo či službu, ktorú môžu k svojmu výrobku potrebovať


Aby ste našim zákazníkom dokázal /a ponúknuť to, čo môžu k svojmu výrobku, ktorý si u nás objednali, potrebovať, je nutné mať záujem o múdru elektroniku. Všetko ostatné vás naučíme.

Ako zákaznícka podpora a asistent eshopubudete skutočnou podporou našich zákazníkov. Mala by Vám preto robiť radosť spokojnosť našich zákazníkov.

U nás nenájdete pichačky, čipové karty ani open space. Nájdete malý, priateľský kolektív, osobný prístup, motivačné ohodnotenie podľa výkonu, zaujímavú prácu i sebarealizáciu.

Sme KIM Group, spoločnosť zameraná na múdru elektroniku. Viac ako 13 rokov sa staráme o to, aby život našich zákazníkov bol jednoduchší, zábavnejšie a pohodlnejšie. Baví nás starať sa o spokojnosť našich zákazníkov a poskytovať im perfektný servis. Máme radosť, keď sú naši zákazníci spokojní a radi sa k nám vracajú.

Zaujala vás naša ponuka? Kontaktujte nás!

KIM GROUP s. r. o

Robert Kařízek
Radošovická 4
100 00 Praha 100 – Strašnice
e-mail:  r.karizek@kim-group.com

web: https://www.kimgroup.cz/
         https://www.kimgroup.sk/