Starostlivosť o zdravie je v čase karantény dôležitá

Starostlivosť i zdravie je vždy potrebná, zvlášť v dobe karantény. Chceme ju prežiť v zdraví. Je teda nutné posilniť imunitný systém a vyhnúť sa nákaze. V obojím vám naše produkty môžu pomôcť.

 Profesionálne vyrobené rúška vás ochráni

 Na ulici môžeme stretnúť ľudí s rôznymi vzormi doma vyrobených rúšok. Tie naše majú síce celkom obyčajný vzhľad, na rozdiel od doma vyrobených rúšok vás však oveľa viac ochráni. Oceníte aj ich priaznivú cenu. Našu ponuku rúšok nájdete tu.

https://www.kimgroup.sk/vyhladavanie/?string=r%C3%BA%C5%A1ka

S našou dezinfekciou nemá vírus šancu Dezinfekcia sa stala dôležitým predmetom dennej potreby. Je odporúčané si často umývať ruky, chránime sa tým pred vírusmi a baktériami. Nie vždy však máme k dispozícii vodu a mydlo. K slovu prichádza naše dezinfekcie. Pôsobí rýchlo a je účinná bez predchádzajúceho umývanie rúk. Vodu s mydlom nemožno nosiť so sebou, naši dezinfekciu však áno. Rovnako je odporúčané dezinfikovať doma kľučky dverí a povrchy. U nás nájdete aj takú dezinfekciu. Stačí nahliadnuť do našej pestrej ponuky.

https://www.kimgroup.sk/vyhladavanie/?string=dezinfek%C4%8Dn%C3%BD

https://www.kimgroup.sk/vyhladavanie/?string=dezinfekcia

Na kvalite vody záleží Záleží na tom, čo pijete. Pokiaľ chcete mať vysoko kvalitnú vodu, nemusíte kupovať drahé prístroje na filtrovanie vodu. Nemenej dobrú službu vám preukáže naša filtrovacia kanvica Xiaomi Mi Water Filter Pitcher. Táto šikovná kanvica odstráni z vody chlór, meď, hliník a ďalšie škodlivé látky a navyše zníži výskyt vodného kameňa. Voda z tejto filtračnej kanvice bude nielen kvalitnejšie, bude tiež chutnejšie. Túto inteligentnú kanvicu si môžete objednať tu

https://www.kimgroup.sk/filtracni-konvice-a-lahve/xiaomi-mi-water-filter-pitcher/


Aj vaše zuby potrebujú starostlivosť

Starostlivosť o zdravie zahŕňa aj starostlivosť o chrup. Čistenie zubov býva obvykle nudné. To však neplatí, ak si objednáte niektorý z našich elektrických zubných kefiek. Tieto kefky predstavujú múdru starostlivosť o vaše zuby, s nimi sa stane čistenie zubov zábavou. Samozrejmosťou je dokonalé vyčistenie zubov aj v ťažko prístupných miestach. Všetky naše zubné kefky sú chytré, výborne si rozumie s vaším smartphonom. K našim zubným kefkám si k nim môžete u nás objednať aj náhradné hlavice. Chcete šikovne starať o svoje zuby?

Nahliadnite do našej ponuky

https://www.kimgroup.sk/elektricke-kartacky/

Šálka ​​dobrého čaju podporí vaše zdravie 

Šálka ​​dobrého čaju nielen podporí vaše zdravie. Dokáže tiež povzbudiť a dodať dobrú náladu. Uvarte si vodu na svoju šálku čaju v našej múdrej rýchlovarnej kanvici. Výkonná, elegantná a múdra - to je Xiao Mi Smart Kettle. Vie priviesť vodu do varu behom piatich minút, umožní vám sledovať teplotu vody. Možno ju spárovať so smartphonom a komunikovať s ňou pomocou aplikácie Mi Home. Vychutnajte si šálku čaju s našou múdrou kanvicou!

https://www.kimgroup.sk/xiaomi-mudra-domacnost-2/xiaomi-mi-smart-kettle-mudra-varna-kanvica--16126-/