Streamujte s Google Chromecast 3!

Streamovacie zariadenie Google Chromecast si získala veľkú obľubu, Google  Chromecast 3 nie je žiadnou výnimkou. Toto obľúbené zariadenia spoločnosti Google nájdete v pestrej ponuke spoločnosti Kim Group.

 Malý ale šikovný 

Google Chromecast 3 hravo prenesie obsah vášho smartphonu či tabletu na televíznu obrazovku. V tom sa nelíši od svojho mladšieho brata, Google  Chromecast 2. Líši sa však kvalitou prenosu. Bez problému zvládne každú sekundu preniesť na televíznu obrazovku jeden obraz z vášho smartphonu či tabletu v rozlíšení FullHD. Samozrejmosťou je podpora Wi-Fi v pásmach 2,4 a 5 GHz, čo vám zaistí úplnú slobodu streamovanie. 

Zariadenie je všestranné, možno ich preto použiť na niekoľkých platformách. Môžete prehrávať z Androidu, iOS. MACu aj z vášho PC. Vie nielen zrkadliť obsah vášho telefónu, tabletu, notebooku či PC na televíznej obrazovke, pracuje aj s Google Asistentom.

 Zaujme tiež jeho futuristický dizajn, pripomínajúci kozmický tanier. Užívateľa poteší aj jeho úžasná skladnosť. Zariadenie je maličké, jeho rozmery sú iba 52 × 52 × 14 mm. 

Spojenie behom chvíľky 

Netreba si robiť starosti, ako zapojiť tohto Šikulu. Zabudnite na otravné drôty, komunikácia prebieha prostredníctvom Wi-Fi. Pomocou technológie Plug and Play a HDMI konektora ho jednoducho pripojíte k vašej televízii. Nastavenie vykonávate na svojom smartohonu či inom zariadení, z ktorého prenášate obraz na televízor.

 O túto výhodu neprídete ani v prípade, že váš televízor je staršia, celkom obyčajný. Obsah vášho smartphonu, tabletu, notebooku či PC sa bude zrkadliť nielen na chytré televíziu. Tajomstvo jedinečnosť tohto šikovného pomocníka spočíva v schopnosti behom chvíľky premeniť váš starší, celkom obyčajný televízor v modernej televízii. Oceníte tiež možnosť ovládať tohto malého šikulu hlasom. 

Kam pre Google Chromecast 3? 

Nemálo spotrebiteľov hľadá na internete, kde by si mohli objednať toto obľúbené streamovacie zariadenie. Zadáva do internetového prehliadača rôzne spojenia, vrátane google chromecast 3 alza, google chromecast 3 mall.sk. Už nie je potrebné zložito hľadať, stačí navštíviť naše webové stránky, do ich vyhľadávača napísať názov produktu, kliknúť na košík a objednať si streamovacie zariadení. 

Toto zariadenie si môžete objednať tu

 https://www.kimgroup.sk/multimedialni-centra/google-chromecast-3-white/