Štvrtý adventný akčný víkend - smartphony sa vždy zídu

Múdra elektronika poteší každého. Pripravili sme pre vás štyri adventné akčné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka múdré elektroniky za veľmi priaznivé ceny.

Zlatý adventný akčný víkend

Adventné nedele majú svoje názvy podľa kovu, železná, bronzová, strieborná, zlatá. Rastúca cena kovu má pripomínať blížiace sa vianočné sviatky a podporovať predvianočný zhon a stres.

To však my nechceme. Naopak si prajeme, aby ste objavili čaro adventu a v pokoji sa pripravili na slávenie vianočných sviatkov. Múdra elektronika je praktická, príde vždy vhod. U nás ju nakúpite v kľude z pohodlia domova, bez zhonu, stresu, tlačenice. A navyše za veľmi priaznivé ceny.
U nás je každý adventný víkend plný zaujímavých ponúk. Posledný, štvrtý adventný akčný víkend potrvá až do nedele 22. 12 2019.

Múdré telefóny sa vždy zídu

Múdré telefóny sa stali bežnou súčasťou nášho života. Bez nich sa nezaobídeme. Súčasťou ponuky nášho štvrtého adventného akčného víkendu je niekoľko smartphonov renomovaných značiek, ktoré vedia zaujať.

LG G5 SE H840 Titanium Grey vás zaujme nielen svojim elegantným dizajnom. Po jeho zapnutí sa môžete tešiť na špičkovú kvalitu zvuku i obrazu. Zaobstaráte s ním nemenej kvalitné fotografie a videá. K tomu je vybavený zadným duálnym fotoaparátom, duálny LED diódou, laserovým zaostrením a rôznymi funkciami. Dokonalé selfie zaobstaráte s prednou kamerou s rozlíšením 8 Mpx.
https://www.kimgroup.sk/lg/lg-g5-se-h840-titanium-grey/

LG Q6 M700 32GB Dual SIM Platinum vás osloví predovšetkým svojím elegantným minimalistickým dizajnom so zaoblenými rohmi, vďaka ktorým sa pohodlne drží v dlani. Jeho eleganciu umocňuje bezrámečkový 5,5 "IPS displej s pomerom strán 18: 9, ktorý vám ponúkne obraz plný živých, verných farieb. Nesklame ani 100 ° širokouhlá predná kamera, ktorá umožní širší záber vašich selfie.
https://www.kimgroup.sk/lg/lg-g5-se-h840-titanium-grey/

Apple IPhone 6S Plus 16GB Gold (CPO) sa môže pochváliť predovšetkým atraktívnym eSign a 3D Multi-Touch. Vníma, do akej hĺbky stlačíte displej, čo vám otvára nové možnosti. Vo výbave tohto iPhone nechýba ani fotoaparát s rozlíšením 12 Mpx, ktorý nahráva okamihy pred a po zábere. K životu je prebudíte jednoduchým pritlačením na fotografiu.
https://www.kimgroup.sk/apple-2/apple-iphone-6s-plus-16gb-gold--cpo/

Asus Zenfone 3 Deluxe (ZS570KL) 6GB / 64GB Gray si vás získa nielen svojím reprezentatívnym dizajnom. Kombinácia štíhleho celokovového tela s ľahkým zaoblením a precízneho prevedenie pôsobí veľmi zaujímavo a elegantne. Jeho atraktivitu umocňuje jeho 5,7 palcový AMOLED displej so širokými pozorovacími uhlami, ktorý tvorí 80% čelnej strany telefónu.
Po jeho zapnutí vám naservíruje široké spektrum farieb s veľkým jasom aj kontrastným pomerom. Asus Zenfone 3 Deluxe sa môže pochváliť aj svojim krištáľovo čistým zvukom aj vybavením, s ktorým urobíte špičkovo kvalitné fotografie i videá.
https://www.kimgroup.sk/asus/asus-zenfone-3-deluxe--zs570kl--6gb-64gb-gray/