Štvrtý adventný akčný víkend - múdré hodinky pre športovcov

Múdra elektronika poteší každého. Pripravili sme pre vás štyri adventné akčné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka chytré elektroniky za veľmi priaznivé ceny.

Zlatý adventný akčný víkend

Adventné nedele majú svoje názvy podľa kovu, železná, bronzová, strieborná, zlatá. Rastúca cena kovu má pripomínať blížiace sa vianočné sviatky a podporovať predvianočný zhon a stres.

To však my nechceme. Naopak si prajeme, aby ste objavili čaro adventu a v pokoji sa pripravili na slávenie vianočných sviatkov. Múdra elektronika je praktická, príde vždy vhod. U nás ju nakúpite v kľude z pohodlia domova, bez zhonu, stresu, tlačenice. A navyše za veľmi priaznivé ceny.

U nás je každý adventný víkend plný zaujímavých ponúk. Poseldní, štvrtý adventný akčné víkend potrvá až do nedele 22. 12 2019.


Múdré hodinky Garmin Fenix ​​5X Sapphire - raj športovcov

Múdré hodinky Garmin Fenux 4X Saphire vás očarí svojím veľkým, kruhovým farebným displejom s vysokým rozlíšením, ktorý nikdy nezhasína. Jeho zafírové sklo je nielen elegantný, chráni ho tiež pred škrabancami.

Výbava týchto hodiniek predstavuje raj pre všetkých priaznivcov športu. Samozrejmosťou sú bežné funkcie, ako je napríklad snímač srdcového tepu, krokomer. Garmin Fenux 4X Saphire sú vybavené aj pokročilým funkciami pre efektívnejší tréning aj předpřipravenými tréningovými plánmi pre beh i cyklistiku.

Nájdeme v nich napríklad bežecký profil so všetkými funkciami, ktoré zlepšia ich kondíciu i bežeckú formu. Pre lyžiarov je pripravené päť bežeckého aj zjazdového lyžovania. Hodinky spoznajú tiež druh lyžiarova pohybu.

Tieto športové hodinky sa hodí do terénu aj do bazéna, voda im neuškodí. Pokročilá súprava navigácie umožňuje úplne presnú orientáciu v akomkoľvek teréne. Ak si ich vezmete do bazéna, zmeria vám odplávaniu vzdialenosť, SWOLF hodnotu, efektivitu plávania i počet záberov. Dokonca rozoznajú váš plavecký štýl.

Garmin Fenux 4X Saphire sú síce predovšetkým športové, napriek tomu vám poslúži ako elegantný módny doplnok. Stačí len vymeniť remienok a zo športových hodiniek sa okamžite stanú hodinky, ktoré si môžete vziať kamkoľvek.

https://www.kimgroup.sk/chytre-hodinky-2/garmin-fenix-5x-sapphire/