Štvrtý adventný akčný víkend - neobyčajné reproduktory

Múdra elektronika poteší každého. Pripravili sme pre vás štyri adventné akčné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka chytré elektroniky za veľmi priaznivé ceny.

Zlatý adventný akčný víkend

Adventné nedele majú svoje názvy podľa kovu, železná, bronzová, strieborná, zlatá. Rastúca cena kovu má pripomínať blížiace sa vianočné sviatky a podporovať predvianočný zhon a stres.

To však my nechceme. Naopak si prajeme, aby ste objavili čaro adventu a v pokoji sa pripravili na slávenie vianočných sviatkov. Múdra elektronika je praktická, príde vždy vhod. U nás ju nakúpite v kľude z pohodlia domova, bez zhonu, stresu, tlačenice. A navyše za veľmi priaznivé ceny.

U nás je každý adventný víkend plný zaujímavých ponúk. Poseldní, štvrtý adventný akčné víkend potrvá až do nedele 22. 12 2019.


Google Home Mini - reproduktor, ktorý vám poslúži nielen na počúvanie hudby

Reproduktor Google Home Mini zaujme nielen svojím dizajnom a špičkovou kvalitou zvuku. Tajomstvo jeho výnimočnosti je skryté v spôsobe jeho ovládanie aj v jeho schopnosti odpovedať vám na rôzne otázky. Týmto spôsobom sa od neho dozviete informácie o počasí, športe, financiách a ďalších oblastiach, ktoré vás zaujímajú.

 Google Home Mini môžete ovládať iba hlasom. Príkazom "OK, Google", aktivujte možnosť hlasového ovládania. V našej akciovej ponuke ho nájdete vo farbách, Charcoal, Coral a Chalk.

https://www.kimgroup.sk/reproduktory/google-home-mini-charcoal/

https://www.kimgroup.sk/reproduktory/google-home-mini-coral/

https://www.kimgroup.sk/reproduktory/google-home-mini-chalk/


JBL Flip 5 - reproduktor pre cestovateľov

Ak radi cestujete, oceníte reproduktor JBL Flip 5. Je ľahko prenosný, znesie náročnejšie podmienky a navyše sa môže pochváliť elegantným dizajnom. Prečká bez poškodenia aj polhodinové ponorenie do vody hlbokej 1 m.

Tento reproduktor nájde svoje uplatnenie aj na párty. Zide sa rozsah jeho frekvencie od 65Hz do 20kHz aj stereofónny zvuk, ktorého docielite pripojením druhého reproduktora, podporujúceho funkciu JB "PartyBoss. Nechýba ani batérie, ktorá sa môže pochváliť veľkou výdržou

Reproduktor JBL nájdete v našej akčnej ponuke v elegantnej čiernej farbe.

https://www.kimgroup.sk/prislusenstvo/jbl-flip-5-black/