Štvrtý adventný akčný víkend - slúchadlá pre jedinečný audio zážitok

Múdra elektronika poteší každého. Pripravili sme pre vás štyri adventné akčné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka chytré elektroniky za veľmi priaznivé ceny.

Zlatý adventný akčný víkend

Adventné nedele majú svoje názvy podľa kovu, železná, bronzová, strieborná, zlatá. Rastúca cena kovu má pripomínať blížiace sa vianočné sviatky a podporovať predvianočný zhon a stres.

To však my nechceme. Naopak si prajeme, aby ste objavili čaro adventu a v pokoji sa pripravili na slávenie vianočných sviatkov. Múdra elektronika je praktická, príde vždy vhod. U nás ju nakúpite v kľude z pohodlia domova, bez zhonu, stresu, tlačenice. A navyše za veľmi priaznivé ceny.

U nás je každý adventný víkend plný zaujímavých ponúk. Poseldní, štvrtý adventný akčné víkend potrvá až do nedele 22. 12 2019.

So slúchadlami Sony WH-CH700N ako na koncerte

Audio zážitok ako na koncerte si môžete dopriať kdekoľvek a kedykoľvek. Stačí k tomu mať bezdrôtové slúchadlá Sony WH-CH700N Black. Svoje vynikajúcej kvalite zvuku vďačí kupolovitým reproduktorom a technológiu DSEE (Digital Enhancement Engine).

Kompatibilita s Androidom a iOS umožňuje vykonávať detailné zvukové nastavenia pomocou bezplatnej aplikácie Sony Headphones Connet. Nastaviteľné sú i režimy digitálneho zvukového poľa. Samozrejmosťou je pohodlie, ktoré zaisťuje otočná konštrukcia a pohodlné náušníky.

https://www.kimgroup.sk/sluchadla/sony-wh-ch700n-black/

Slúchadlá Xiaomi Mi Airdots Basic - pre počúvanie hudby aj počas športu So slúchadlami Xiaomi Air Dots Basic si užijete hudbu kdekoľvek, aj pri športe. Ich dynamické 7,2 mm meniče v kombinácii s ozvučný konštrukciou sa postarajú o krištáľovo čistý zvuk i hlboké basy. Ergonomický tvar slúchadiel, zabezpečí, že budú pevne sedieť vo vašich ušiach a súčasne sa budete cítiť pohodlne. Môžete s nimi bez obáv športovať, pot ani voda im neuškodí. 

U Xiaomi Air Dots Basic máte tiež možnosť aktivovať hlasového asistenta alebo prijať hovor. Poteší vás aj veľká kapacita batérie, ktorá vydrží na jedno nabitie až štyri hodiny. Ak dochádza batériu šťava, opäť jej dodá elegantné samonabíjacia puzdro slúchadiel, ktoré vám môže poslúžiť aj ako powerbanka.

https://www.kimgroup.sk/sluchadla/xiaomi-mi-airdots-basic/