Tretí adventný akčný víkend – kamery ako praktický darček

Premýšľate, čo darovať svojim blízkym pod vianočný stromček? Darujte im chytrou elektroniku. Múdra elektronika je veľmi obľúbený darček, ktorý nemusí byť drahý. Pripravili sme pre vás štyri adventné akčné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka chytré elektroniky za veľmi priaznivé ceny.

 Strieborný adventný akčný víkend

Železná, bronzová, strieborná a zlatá nedele sa stali tradičným pojmom. Rastúca cena kovu má za cieľ motivovať ľudí k účasti na stále sa stupňujúcim predvianočnom nákupnom šialenstvo.

To my rozhodne nechceme. Naopak chceme, aby ste si v pokoji vychutnali čaro adventu a pripravili sa na slávenie vianočných sviatkov. Šetríme váš čas, nervy aj peňaženku. U nás nakúpite darčeky v kľude z pohodlia domova, bez zhonu, stresu, tlačenice. A navyše za veľmi priaznivé ceny.

Každý adventný víkend je akčný, to znamená, že sa vždy úderom polnoci zo štvrtka na piatok objavia naše štedrá akčná ponuka. Naše akcie končia s nedeľné polnocou. Ponuka nášho tretieho adventného akčného víkendu potrvá až do nedele 15. 12 2019.

Chceme vám tiež uľahčiť výber vianočných darčekov, preto vám prinášame tipy na praktické darčeky, ktoré obdarovanej potešia.


Xiaomi Mi Dash Cam 1S - autolkamera, ktorá vám zaistí kvalitné dôkazy

Pri dopravnej nehode majú kvalitné dôkazy cenu zlata. Autokamera Xiaomi Mi Dash Cam 1S vám ich opatrí. Do jej širokouhlého 140 ° zábere sa zmestí všetko. Nočné videnie zaistí kvalitné záznamy vo Full HD rozlíšení aj v noci. Samozrejmosťou je nemenej kvalitný zvuk.

https://www.kimgroup.sk/xiaomi-outdoor/xiaomi-mi-dash-cam-1s/

Xiaomi MI HOME SECURITY CAMERA 360 ° 1080P - spoľahlivý strážca vašej domácnosti

 

Domáce kamera Xiaomi MI HOME SECURITY CAMERA 360 ° 1080P dokonale postráži vašu domácnosť v čase, keď nie ste doma. Vertikálny uhol pohľad 115 °, 360 ° horizontálne detekcie pohybu a duálny motory robia z tejto kamery spoľahlivého strážcu, ktorému neunikne žiadny pohyb. A to ani v noci. O to sa postará režim nočného videnia. Ak kamera zaznamená neočakávaný pohyb, zašle vám na váš smartphone upozornenie i video. Na kameru si možno tiež ukladať záznam aj kedykoľvek sledovať aktuálny obraz kamery zo svojho smartphonu.

https://www.kimgroup.sk/xiaomi-outdoor/xiaomi-mi-home-security-camera-360--1080p/

Autokamera Truecam A5S - nielen čierna skrinka do vášho auta Úlohou čiernej skrinky je záznamov, ktorá v prípade dopravnej nehody použijú ako dôkazy. Truecaam A5S vyhotovuje oveľa kvalitnejší záznamy než bežné čierne skrinky. Na zázname tejto Autokamera ľahko rozoznáte ŠPZ aj tváre osôb s najväčšou ostrosťou a detailmi aj v noci. Kamera ponúka možnosť stálej inštalácie držiaka na kameru, vrátane stáleho pripojenia dobíjanie. Odpadá tak zložitá každodenné inštalácie kamery. Truecaam A5S sa hodí nielen pre zhotovovanie kvalitných dôkazov v prípade dopravnej nehody. Poslúži vám tiež pre obstaranie krásnych záberov z miest, ktorými prechádzate.

https://www.kimgroup.sk/prislusenstvo/truecam-a5s/

Xiaomi Yi Dashboard Camera Grey - pre bezpečnejšiu jazdu Kamera Xiaomi Yi Dashboard Camera Grey vyhotovuje kvalitné videá, ktorá vám v prípade potreby poslúži ako dôkazy. Jej 165 ° uhol záberu bez problémov pokryje tri jazdné pruhy. Budete mať zaznamenanú dopravnú situáciu pred vami aj okolo vás, čo môže byť v prípade nehody kľúčové. Kvalitu záznamu neznižujú ani nepriaznivé svetelné podmienky. Xiaomi Yi Dashboard Camera disponuje šikovným asistentom ADAS, ktorý vás ochráni pred dopravnou nehodou. ADAS vás včas upozorní na prekážku pred vaším autom aj na vybočenie z jazdného pruhu.

https://www.kimgroup.sk/digitalne-kamery/xiao-yi-dashbord-camera-grey/