Tretí adventný akčný víkend – náš tip na darček - reproduktory

Premýšľate, čo darovať svojim blízkym pod vianočný stromček? Darujte im chytrou elektroniku. Múdra elektronika je veľmi obľúbený darček, ktorý nemusí byť drahý. Pripravili sme pre vás štyri adventné akčné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka chytré elektroniky za veľmi priaznivé ceny.

 Strieborný adventný akčný víkend

Železná, bronzová, strieborná a zlatá nedele sa stali tradičným pojmom. Rastúca cena kovu má za cieľ motivovať ľudí k účasti na stále sa stupňujúcim predvianočnom nákupnom šialenstvo.

To my rozhodne nechceme. Naopak chceme, aby ste si v pokoji vychutnali čaro adventu a pripravili sa na slávenie vianočných sviatkov. Šetríme váš čas, nervy aj peňaženku. U nás nakúpite darčeky v kľude z pohodlia domova, bez zhonu, stresu, tlačenice. A navyše za veľmi priaznivé ceny.

Každý adventný víkend je akčný, to znamená, že sa vždy úderom polnoci zo štvrtka na piatok objavia naše štedrá akčná ponuka. Naše akcie končia s nedeľné polnocou. Ponuka nášho tretieho adventného akčného víkendu potrvá až do nedele 15. 12 2019.

Chceme vám tiež uľahčiť výber vianočných darčekov, preto vám prinášame tipy na praktické darčeky, ktoré obdarovanej potešia.

Reproduktory - skvelý darček pre priaznivcov hudby

 

Reproduktor je darček, ktorý poteší každého priaznivca hudby. V ponuke nášho tretieho adventného akčného víkendu nájdete reproduktory renomovaných značiek.

 

Google Home Mini - reproduktor, ktorý možno ovládať hlasom

 

Od reproduktora sa očakáva sprostredkovanie príjemného zážitku z počúvania hudby. Google Home Mini vie oveľa viac. Dokáže vám odpovedať na vaše otázky. Môžete sa ho pýtať na počasie, dopravu, financie, šport a ďalšie oblasti, ktoré vás zaujímajú. Tento reproduktor je možné ovládať hlasom. Túto možnosť aktivujte príkazom "OK, Google". V našej akčnej ponuke ho nájdete v dvoch farbách, Charcoal a Coral.

 

https://www.kimgroup.sk/reproduktory/google-home-mini-charcoal/

https://www.kimgroup.sk/reproduktory/google-home-mini-coral/

JBL Flip 5 - reproduktor na cesty Reproduktor JBL Flip 5 je vyrobený na mieru cestovateľom. Je ľahko prenosný, bez problému ustojí aj náročnejšie podmienky, vrátane polhodinového ponorenie do vody, hlboké 1 m. Môžete ho používať vo vertikálnej aj v horizontálnej polohe. Oceníte tiež veľkú výdrž jeho batérie aj rozsah jeho frekvencie od 65Hz do 20kHz. Ak pripojíte druhý reproduktor podporujúce funkciu JBL PartyBoss, získate stereofónny zvuk. Poteší vás tiež jeho elegantný dizajn, ktorý umocňuje atraktívna čierna farba.

https://www.kimgroup.sk/prislusenstvo/jbl-flip-5-black/


JBL Xtreme - reproduktor s priestorovým zvukom

Elegantný dizajn nie je jediné, čím vás JBL Xtreme dokáže zaujať. Očarí vás tiež jeho nádherný, čistý priestorový zvuk. Poteší tiež jeho odolnosť voči vode i veľká výdrž jeho batérie, vďaka ktorej vydrží bez nabitia nepretržite v prevádzke dlhých 15 hodín. K reproduktoru môžete pripojiť tri zariadenia naraz, smartphone alebo ďalšie reproduktory. V našej akčnej ponuke ho nájdete v atraktívnej červenej farbe.

https://www.kimgroup.sk/reproduktory/jbl-xtreme-red/