Tretí adventný akčný víkend – náš tip na darček - slúchadlá

Premýšľate, čo darovať svojim blízkym pod vianočný stromček? Darujte im chytrou elektroniku. Múdra elektronika je veľmi obľúbený darček, ktorý nemusí byť drahý. Pripravili sme pre vás štyri adventné akčné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka chytré elektroniky za veľmi priaznivé ceny.

 Strieborný adventný akčný víkend

Železná, bronzová, strieborná a zlatá nedele sa stali tradičným pojmom. Rastúca cena kovu má za cieľ motivovať ľudí k účasti na stále sa stupňujúcim predvianočnom nákupnom šialenstvo.

To my rozhodne nechceme. Naopak chceme, aby ste si v pokoji vychutnali čaro adventu a pripravili sa na slávenie vianočných sviatkov. Šetríme váš čas, nervy aj peňaženku. U nás nakúpite darčeky v kľude z pohodlia domova, bez zhonu, stresu, tlačenice. A navyše za veľmi priaznivé ceny.

Každý adventný víkend je akčný, to znamená, že sa vždy úderom polnoci zo štvrtka na piatok objavia naše štedrá akčná ponuka. Naše akcie končia s nedeľné polnocou. Ponuka nášho tretieho adventného akčného víkendu potrvá až do nedele 15. 12 2019.

Chceme vám tiež uľahčiť výber vianočných darčekov, preto vám prinášame tipy na praktické darčeky, ktoré obdarovanej potešia.

Slúchadlá Sony WH-CH700N Black pre audio zážitok ako na koncerte

Spoločnosť Sony je známa nielen nadštandardné kvalitou obrazu. O tom, že rovnakým majstrom je aj v kvalite zvuku, svedčí bezdrôtové slúchadlá Sony WH-CH700N Black. Za vynikajúcou kvalitou zvuku stojí kupolovité reproduktormi a technológie DSEE (Digital Enhancement Engine).

Kompatibilita s Androidom a iOS dáva možnosť vykonávať detailné zvukové nastavenia pomocou bezplatnej aplikácie Sony Headphones Connet. Rovnako si možno nastaviť režimy digitálneho zvukového poľa. Výsledkom je rovnaký audio zážitok ako na koncerte. Nechýba ani pohodlie, o ktoré sa postará otočná konštrukcia i pohodlné náušníky.

https://www.kimgroup.sk/sluchadla/sony-wh-ch700n-black/

Slúchadlá Xiaomi Mi Air True Wireless Earphones White - pre nerušené počúvanie

 Slúchadlá Xiaomi Mi Air True Wireless Earphones White sa môžu pochváliť dotykovým aj diaľkovým ovládaním a možnosťou využiť hlasového asistenta. Špičkovo kvalitný zvuk, ktorý vám sprostredkujú, nebude rušiť žiadny hluk z okolia, Slúchadlá vás totiž od neho izolujú.

 Svoju obľúbenú hudbu môžete počúvať všade, aj v bazéne, v sprche či vo vani. Voda slúchadlám neuškodí. Okrem počúvania hudby môžete tiež prijať alebo odmietnu hovor. Oceníte tiež veľkú výdrž batérie a samonabíjacia puzdro, ktoré ju dokáže rýchlo nabiť.

https://www.kimgroup.sk/sluchadla/xiaomi-mi-air-true-wireless-earphones-white/