Tretí adventný akčný víkend – naše tipy na drobné darčeky, ktoré potešia

Premýšľate, čo darovať svojim blízkym pod vianočný stromček? Darujte im chytrou elektroniku. Múdra elektronika je veľmi obľúbený darček, ktorý nemusí byť drahý. Pripravili sme pre vás štyri adventné akčné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka chytré elektroniky za veľmi priaznivé ceny.

 Strieborný adventný akčný víkend

Železná, bronzová, strieborná a zlatá nedele sa stali tradičným pojmom. Rastúca cena kovu má za cieľ motivovať ľudí k účasti na stále sa stupňujúcim predvianočnom nákupnom šialenstvo.

To my rozhodne nechceme. Naopak chceme, aby ste si v pokoji vychutnali čaro adventu a pripravili sa na slávenie vianočných sviatkov. Šetríme váš čas, nervy aj peňaženku. U nás nakúpite darčeky v kľude z pohodlia domova, bez zhonu, stresu, tlačenice. A navyše za veľmi priaznivé ceny.

Každý adventný víkend je akčný, to znamená, že sa vždy úderom polnoci zo štvrtka na piatok objavia naše štedrá akčná ponuka. Naše akcie končia s nedeľné polnocou. Ponuka nášho tretieho adventného akčného víkendu potrvá až do nedele 15. 12 2019.

Chceme vám tiež uľahčiť výber vianočných darčekov, preto vám prinášame tipy na praktické darčeky, ktoré obdarovanej potešia.

Drobné, praktické darčeky, ktoré potešia

Múdra váha Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 sa hodí všetkým, ktorí chcú schudnúť. Okrem telesnej hmotnosti meria tiež zloženie tela. Zobrazí podiel telesného tuku, svalov, vody a kostí. Váha pomôže tiež motivovať k zdravému životnému štýlu. Ukáže výsledky i prípadné pokroky pomocou grafov. Veľkou prednosťou je veľká skladnosť aj univerzálnosť. Váhu môžu využiť všetci členovia rodiny, vrátane detí, ktorí vážia menej ako 150 kg.

https://www.kimgroup.sk/xiaomi-osobne-vahy/xiaomi-mi-body-composition-scale/

Šikovný dáždnik Xiaomi Automatic Umbrella nájde uplatnenie nielen v daždivom počasí, nemenej spoľahlivo ochráni aj pred prudkým slnkom. Jeho tkanina, vyrobená špeciálnou technológiou, zabezpečí na povrchu špeciálny film, ktorý odpudzuje vodu. Tento šikovný dáždnik odolá nielen vode, dokáže tiež zabrániť škodlivému UV žiareniu. Až do nedele si tento dáždnik v elegantnej čiernej farbe budete môcť u nás objednať za veľmi priaznivú cenu.

https://www.kimgroup.sk/xiaomi-produkty/xiaomi-automatic-umbrella-cierna/

Xiaomi Mi Router 4A dokáže zosilniť každý Wi-Fi signál. Ponúka kvalitné, rýchle a bezpečné bezdrôtové pripojenie. Súčasťou jeho výbavy je algoritmus opravy chýb aj funkcie rodičovskej kontroly, ktorá im poskytne detailný prehľad o on-line činnosti ich potomkov. Poteší tiež jednoduchá inštalácia routera.

https://www.kimgroup.sk/xiaomi-mi-router/xiaomi-mi-router-4a/