Tretí adventný akčný víkend – obľúbené fitness náramky Xiaomi Mi Band

Premýšľate, čo darovať svojim blízkym pod vianočný stromček? Darujte im chytrou elektroniku. Múdra elektronika je veľmi obľúbený darček, ktorý nemusí byť drahý. Pripravili sme pre vás štyri adventné akčné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka chytré elektroniky za veľmi priaznivé ceny.

 Strieborný adventný akčný víkend

Železná, bronzová, strieborná a zlatá nedele sa stali tradičným pojmom. Rastúca cena kovu má za cieľ motivovať ľudí k účasti na stále sa stupňujúcim predvianočnom nákupnom šialenstvo.

To my rozhodne nechceme. Naopak chceme, aby ste si v pokoji vychutnali čaro adventu a pripravili sa na slávenie vianočných sviatkov. Šetríme váš čas, nervy aj peňaženku. U nás nakúpite darčeky v kľude z pohodlia domova, bez zhonu, stresu, tlačenice. A navyše za veľmi priaznivé ceny.

Každý adventný víkend je akčný, to znamená, že sa vždy úderom polnoci zo štvrtka na piatok objavia naše štedrá akčná ponuka. Naše akcie končia s nedeľné polnocou. Ponuka nášho tretieho adventného akčného víkendu potrvá až do nedele 15. 12 2019.

Chceme vám tiež uľahčiť výber vianočných darčekov, preto vám prinášame tipy na praktické darčeky, ktoré obdarovanej potešia.

Xiaomi Mi Band 4 - šikovný náramok, ktorý zaujme nielen svojím displejom

 Šikovný náramok Xiaomi Mi Band 4 Vás na prvý pohľad zaujme svojim farebným AMOLED displejom s nastaviteľným jasom. Po jeho zapnutí Vás čaká obraz v špičkovej kvalite. Xiaomi Mi Band 4 zaujme aj svojou výbavou.

 Vie počítať nielen Vaše kroky, spálené kalórie a ďalšie bežné zručnosti chytrých náramkov. Xiaomi Moji Band 4 obsahuje šesť športových režimov. Bude starostlivo zaznamenávať Váš výkon v behu, cyklistike, plávaní a ďalších športových aktivitách. Náramok Vás nenechá dlho bez pohybu, po dlhšej dobe sedení Vás upozorní, že je čas na pohyb.

 Xiaomi Mi Band 4 Vám výborne poslúži aj ako budík alebo prehrávač hudby. S týmto fitness náramkom môžete hodinky nechať doma. Jeho displej Vám zobrazia dátum, čas a dokonca aj počasie.

https://www.kimgroup.sk/chytre-naramky/xiaomi-mi-band-4/

Xiaomi Mi Band 2 - nestarnúci elegantný fitness náramok

Fitness náramok Xiaoni Mi Band 2 je výborným spoločníkom pre vyznávačov zdravého životného štýlu aj pre tých, ktorí sa rozhodli žiť zdravo. Dohliadne na ich pohybový režim aj na kvalitu ich spánku, spočíta kroky, zmeria rýchlosť aj srdcový tep.

Vie tiež zmapovať terén a rozoznať druh pohybovej aktivity. Ukáže Vám tiež, či sa Vaše tepová frekvencia pohybuje v aeróbnom či anaeróbnom pásme. Náramok vás nenechá sedieť niekoľko hodín pri počítači. Po určitej dobe Vás jemným zvukom upozorní, že príliš dlho sedíte. Náramok neoklamete, vie totiž detailne zaznamenať Váš pohyb a dokonca aj počet kalórií, ktoré ste pri ňom spálili.

Vďaka svojmu atraktívnemu dizajnu Vám náramok poslúži aj ako elegantný módny doplnok,

https://www.kimgroup.sk/chytre-naramky/xiaomi-miband-2-black-2/