Tretí adventný akčný víkend – tip na univerzálny darček - smartphony

Premýšľate, čo darovať svojim blízkym pod vianočný stromček? Darujte im chytrou elektroniku. Múdra elektronika je veľmi obľúbený darček, ktorý nemusí byť drahý. Pripravili sme pre vás štyri adventné akčné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka chytré elektroniky za veľmi priaznivé ceny.

 Strieborný adventný akčný víkend

Železná, bronzová, strieborná a zlatá nedele sa stali tradičným pojmom. Rastúca cena kovu má za cieľ motivovať ľudí k účasti na stále sa stupňujúcim predvianočnom nákupnom šialenstvo.

To my rozhodne nechceme. Naopak chceme, aby ste si v pokoji vychutnali čaro adventu a pripravili sa na slávenie vianočných sviatkov. Šetríme váš čas, nervy aj peňaženku. U nás nakúpite darčeky v kľude z pohodlia domova, bez zhonu, stresu, tlačenice. A navyše za veľmi priaznivé ceny.

Každý adventný víkend je akčný, to znamená, že sa vždy úderom polnoci zo štvrtka na piatok objavia naše štedrá akčná ponuka. Naše akcie končia s nedeľné polnocou. Ponuka nášho tretieho adventného akčného víkendu potrvá až do nedele 15. 12 2019.

Chceme vám tiež uľahčiť výber vianočných darčekov, preto vám prinášame tipy na praktické darčeky, ktoré obdarovanej potešia.


Smartphony - univerzálny darček, ktorý poteší

Niekedy je veľmi vybrať pre niektorých ľudí darček. K slovu prichádzajú univerzálny darčeky. Nemusí to byť práve kozmetika, univerzálnym darčekom môže byť aj smartphone. V ponuke nášho tretieho adventného akčného víkendu nájdete niekoľko smartphonov renomovaných značiek, ktoré vedia zaujať.

 HTC Desire 10 Lifestyle Polar White zaujme predovšetkým priaznivcov fotografovania. Je vybavený zadným fotoaparátom s rozlíšením 13Mpx a senzorom BSI. S týmto vybavením vyhotovuje jasné, ostré fotografie a videá vo Full HD rozlíšení bez ohľadu na priaznivosti svetelných podmienok. Nesklame ani predný fotoaparát s rozlíšením 5Mpx. K dispozícii sú aj funkcie Automatický autoportrét, Živý makeup a ďalšie. HTC Desire 10 Lifestyle poslúži tiež na počúvanie hudby. Ponúkne kvalitnejší zvuk ako je kvalita zvuku na zázname CD.

https://www.kimgroup.sk/htc/htc-desire-10-lifestyle-polar-white/

LG G5 SE H840 Titanium Grey osloví svojim dizajnom. Po zapnutí ponúkne vynikajúcu kvalitu obrazu i zvuku. Jeho zadná duálny fotoaparát spolu s duálny LED diódou poslúži k obstaranie fotografií aj videí vo vysokej kvalite. Nechýba ani laserové zaostrenie a obľúbené funkcie Auto Shot a Gesture Shot. Čelné kamerka s rozlíšením 8 Mpx poslúži pre obstaranie selfie. Poteší tiež jeho vysoký výkon a rýchle pripojenie.

https://www.kimgroup.sk/lg/lg-g5-se-h840-titanium-grey/


LG Q6 M700 32GB Dual SIM Platinum poteší predovšetkým svojím elegantným minimalistickým dizajnom a zaoblenými rohmi, vďaka ktorým sa pohodlne drží v dlani. Jeho eleganciu umocňuje bezrámečkový 5,5 "IPS displej s pomerom strán 18: 9, ktorý naservíruje obraz plný živých, verných farieb. Rovnako zaujme 100 ° širokouhlá predná kamera, ktorá umožní širší záber vašich selfie.

https://www.kimgroup.sk/lg/lg-q6-m700-32gb-dual-sim-platinum/

Apple IPhone 6S Plus 16GB Gold (CPO) zaujme predovšetkým svojim dizajnom a 3D Multi-Touch. Vníma, do akej hĺbky stlačíte displej, čo vám otvára nové možnosti. Tento IPhone vie potešiť aj svojim 12 Mpx fotoaparátom, ktorý nahráva okamihy pred a po zábere. K životu je prebudíte jednoduchým pritlačením na fotografiu.

https://www.kimgroup.sk/apple-2/apple-iphone-6s-plus-16gb-gold--cpo/

Asus Zenfone 3 Deluxe (ZS570KL) 6GB / 64GB Gray vás očarí nielen svojím reprezentatívnym dizajnom. Kombinácia štíhleho celokovového tela s ľahkým zaoblením a precízneho prevedenie pôsobí veľmi atraktívne. Jeho eleganciu umocňuje jeho 5,7 palcový AMOLED displej so širokými pozorovacími uhlami, ktorý tvorí 80% čelnej strany telefónu. Po jeho zapnutí vás čaká široké spektrum farieb s veľkým jasom aj kontrastným pomerom. S týmto telefónom zaobstaráte nemenej kvalitné fotografie. Asus Zenfone 3 Deluxe vás ohromí aj svojim krištáľovo čistým zvukom. Sledovanie videí, filmov na tomto telefóne je pôžitok, rovnako ako fotografovanie a natáčanie videí.

https://www.kimgroup.sk/asus/asus-zenfone-3-deluxe--zs570kl--6gb-64gb-gray/