Tretí adventný akčný víkend: JBL Boombox a Ultimate Ears Boom 2 - vaši spoločníci na párty

Premýšľate, čo darovať svojim blízkym pod vianočný stromček? Darujte im chytrou elektroniku. Múdra elektronika je veľmi obľúbený darček, ktorý nemusí byť drahý. Pripravili sme pre vás štyri adventné akčné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka chytré elektroniky za veľmi priaznivé ceny.

 Strieborný adventný akčný víkend

Železná, bronzová, strieborná a zlatá nedele sa stali tradičným pojmom. Rastúca cena kovu má za cieľ motivovať ľudí k účasti na stále sa stupňujúcim predvianočnom nákupnom šialenstvo.

To my rozhodne nechceme. Naopak chceme, aby ste si v pokoji vychutnali čaro adventu a pripravili sa na slávenie vianočných sviatkov. Šetríme váš čas, nervy aj peňaženku. U nás nakúpite darčeky v kľude z pohodlia domova, bez zhonu, stresu, tlačenice. A navyše za veľmi priaznivé ceny.

Každý adventný víkend je akčný, to znamená, že sa vždy úderom polnoci zo štvrtka na piatok objavia naše štedrá akčná ponuka. Naše akcie končia s nedeľné polnocou. Ponuka nášho tretieho adventného akčného víkendu potrvá až do nedele 15. 12 2019.

Chceme vám tiež uľahčiť výber vianočných darčekov, preto vám prinášame tipy na praktické darčeky, ktoré obdarovanej potešia.

Reproduktor JBL Boombox Black rozbehne každú párty

 Hutný a silný zvuk reproduktora JBL Boombox Black rozbehne každú párty. Tešte sa na výrazné, hlboké basy aj na plný zvuk s krištáľovo čistými výškami. A nielen to, vďaka prepínaču máte na výber medzi režimom, kde vyniknú dunivé basy a režimom, kde naopak dominujú krištáľovo čisté vyššie tóny.

 Nestačí vám sila zvuku JBL Boombox Black? Prepojte ho pomocou jednoduchej aplikácie vo vašom smartphonu s ďalšími reproduktormi. Chcete sa podeliť o funkcii DJ? prepojte tento reproduktor s dvoma smartphony.

Tento reproduktor značky JBL sa pýši nielen silným zvukom a veľkou odolnosťou. Jeho pýchou je extrémne štedrá kapacita batérie. Úctyhodné 20.000 mAh vydrží bez nabitia 24 hodín nepretržitej prevádzky. Akonáhle dôjde energia, batériu ľahko opäť nabijete cez USB kábel.

 JBL Boombox vám poslúži aj ako powerbanka, s ktorou nabijete smartphone alebo slúchadlá.

https://www.kimgroup.sk/reproduktory/jbl-boombox-black/

 Ultimate Ears Boom 2 Indigo Black - reproduktor s 360 ° zvukom

Reproduktor Ultimate Ears Boom 2 Indigo Black sa pýši atraktívnym dizajnom aj zvukom, Jeho 360 ° zvuk rozozvučí každú párty. Poteší vás tiež jeho odolnosť voči vode, prachu, nárazom a dokonca aj voči snehu a blatu. Oceníte tiež veľkú výdrž jeho batérie.

Ultimate Ears Boom 2 sa hodí nielen na párty, nemenej skvele vám poslúži pri počúvaní vašej obľúbenej hudby. Jeho ovládanie je jednoduché a pohodlné.

https://www.kimgroup.sk/reproduktory/ultimate-ears-boom-2-indigo-black--984-000628-/