Xiaomi Mi Band 4 - fitness náramok, ktorý nebudete chcieť zložiť z ruky

Krátky popis:

elegantný dizajn, veľký farebný displej AMOLED, 6 športových režimov, monitorovanie výkonu i spánku, odolnosť voči vode, odtlačkom prstov, pádu, ovládanie hudby, funkcie nájdi telefón

Kto by nepoznal fitnes náramky Xiaomi Mi Band 2 a Xiaomi Mi Band 3! Pred pár dňami vstúpila trh nová generácia tohto obľúbeného náramku, Xiaomi Mi Band 4. Čo nám tento inteligentný náramok môže ponúknuť?


Xiaomi Mi Band 4 Vás oslní svojím displejom

Fitness náramok Vás po zapnutí zaujme svojím 0,95 "farebným AMOLED displejom s nastaviteľným jasom, ktorý Vám ponúkne obraz v špičkovej kvalite. Ovládanie tohto dotykového displeja je jednoduché a intuitívne. Obavy, že na ňom budú odtlačky Vašich prstov, sú zbytočné. Displej totiž kryje tvrdené sklo, odolné voči odtlačkom prstov. Farebný displej dopĺňa ľahko vymeniteľný remienok, ktorý podčiarkuje jeho eleganciu.


Xiaomi Mi Band 4 - šikovný náramok pre Váš aktívny životný štýl

Fitness náramok Xiaomi Mi Band 4 Vás bude podporovať vo Vašich športových aktivitách, a't ste skúsený športovec alebo začiatočník. Náramok vás bude motivovať k vyššiemu výkonu a tým aj k lepšej kondícii. Je k tomu vybavený šiestimi športovými režimami. Bude sledovať Váš výkon na bicykli, pri behu, pri túre a ďalších pohybových aktivitách.

Bude starostlivo a neúnavne sledovať počet Vašich krokov, Vašu rýchlosť aj počet spálených kalórií, Vašu tepovú frekvenciu aj kvalitu Vášho spánku. Vydali ste sa na túru a zaujíma Vás, akú vzdialenosť ste prešli? Aj to Vám tento inteligentný náramok zobrazí.

Ak budete dlhší čas sedieť, náramok Vás upozorní, že ste sedeli príliš dlho a že opäť prišiel čas na pohyb.


Skvelý spoločník do vody

S Xiaomi Mi Band 4 si môžete bez obáv ísť zaplávať. A nielen to, dokonca sa s ním môžete aj potápať. Náramok totiž odolá vode až do hĺbky 50 metrov. Počas plávania bude starostlivo zaznamenávať Váš výkon. Náramok je naozaj inteligentný, dokáže rozpoznať až päť rôznych plaveckých štýlov.

Xiaomi Mi Band 4 - nielen pre šport

Náramok Xiaomi Mi Band 4 Vám ponúka nielen skvelý displej a špičkové vybavenie pre sledovanie Vašich výkonov. Náramok Vám môže poslúžiť ako budík alebo ako prehrávač hudby z Vášho telefónu. Informuje Vás tiež o počasí a zobrazí dátum i čas. 

Tento náramok si výborne rozumie s Vaším smartphonom. Zobrazí Vám nielen notifikácia, môžete s ním tiež odomknúť svoj telefón Dokonca je vybavený funkciou Nájdi telefón, vďaka ktorej svoj smartphone nestratíte.

 Poteší Vás tiež štedrá kapacita batérie, ktorá činí 135 mAh, vďaka ktorej Vám náramok vydrží na jedno nabitie až 20 dní. Medzi ďalšie novinky, ktoré táto nová generácia obľúbených náramkov Xiaomi Mi Band prináša, je využitie najnovšia verzia komunikačného protokolu Bluetooth 5.0

Tento jedinečný náramok nemusíte zháňať, stačí sa pozrieť do pestrej ponuky spoločnosti Kim Group.

 
Kľúčové vlastnosti

  • 0,95 "farebný AMOLED displej
  • Sledovanie počtu krokov, vzdialenosti, spálených kalórií, tepu i spánku
  • 6 športových režimov
  • Veľká výdrž batérie
  • Najnovšia verzia Bluetooth 5.0
  • Funkcia Nájdi telefón, odomknutie telefónu
  • Možnosť ovládania prehrávania hudby z telefónu

 

https://www.kimgroup.sk/chytre-naramky/xiaomi-mi-band-4/