Xiaomi Mi Electric Scooter PRO - pre pôžitok z jazdy

 Krátky popis:

 Odolnosť, nízka hmotnosť, ľahká skladnosť, dojazd až 45 km na jedno nabitie, informačný LED displej medzi riadidlami, maximálna rýchlosť 45km / hod, možnosť prepojenia s telefónom

Kompaktná, odolná a súčasne ľahká a rýchla elektrická kolobežka s množstvom technických vychytávok - to Xiaomi Mi Electric Scooter PRO, ktorá je súčasťou pestrej ponuky spoločnosti Kim Group. Na tejto kolobežke môžete jazdiť celý rok, bez problémov znesie vonkajšej teploty od + 10 ° c do 40 ° C. Nevadí jej ani prach ani slabý dážď. Táto kolobežka nie je len pre štíhle jedinca, bez problémov unesie až stokilového jedinca.

Kompaktná a súčasne skladná                              

Pevná a odolná konštrukcia elektrické kolobežky Xiaomi Mi Electric Scooter PRO sľubuje veľkú odolnosť i životnosť. Príjemne Vás prekvapí jej nízka hmotnosť a skladnosť. Za jej odolnosťou a súčasne nízkou hmotnosťou stojí letecký hliník. S touto kolobežkou môžete ísť bez problémov do autobusu či do električky.

Zložíte jej doslova behom pár sekúnd. Stačí iba uvoľniť riadidlá a sklopiť ich k zadnému kolesu. Objaví sa madlo pre jednoduché prenášanie kolobežky. Vďaka tejto vlastnosti môžete ísť na tejto kolobežke i do práce. Kolobežka je nenáročná na miesto, ľahko ju uskladníte aj v kancelárii.


Dobehne až 45 km na jedno nabitie

Xiaomi Mi Electric Scooter PRO vyniká veľkou výdržou batérie, na jedno nabitie na nej dôjdete až 45 km. Za túto schopnosť je zodpovedná nielen vysoká výdrž batérie. Kolobežka je vybavená jedinečným systémom KERS, ktorý dokáže pri jazde z kopca prevádzať kinetickú energiu na elektrickú, čo predlžuje výdrž batérie pre dlhšie dojazd.

S Xiaomi Mi Electric Scooter PRO je skvelá jazda

S elektrickou kolobežkou Xiaomi Mi Electric Scooter PRO si budete užívať jazdu. Výkonný elektromotor jej umožňuje vyvinúť rýchlosť až 25 km / hod. Medzi riadidlami nájdete LED displej, ktorý Vám zobrazuje aktuálnu rýchlosť, dojazd aj stav batérie.


Pre bezpečnú jazdu

Jazda na elektrické kolobežke Xiaomi Mi Electric Scooter PRO je nielen rýchla, je tiež bezpečná. O Vašu bezpečnú jazdu sa starajú predné a zadné LED svetlá, duálny brzdný systém E-ABS brzdou na prednom a klasickú brzdou na zadnom kolese aj 8,5 "nafukovacie kolesá s vysokou priľnavosťou a schopnosťou tlmiť nárazy. Rýchlosť svojej jazdy môžete kontrolovať integrovaným tempomatom.

S Xiaomi Mi Electric Scooter PRO budete mať jazdu pod kontrolou

Elektrickú kolobežku Xiaomi Mi Electric Scooter PRO ľahko spárujete so svojím smartphonom pomocou aplikácie MI Home. Kontrolujte nielen svoju rýchlosť, kapacitu batérie a dojazd. K dispozícii máte aj funkciu uzamknutia kolobežky.

 
Kľúčové vlastnosti

  • Kompaktná, odolná a súčasne ľahká a veľmi skladná
  • Maximálna rýchlosť 25 km / h a dojazd 45 km na jedno nabitie
  • Duálny brzdný systém
  • 8,5 "nafukovacie kolieska tlmiace nárazy
  • Integrovaný tempomat
  • Informačný LED displej medzi riadidlami
  • Maximálna nosnosť 100 kg
  • Možnosť pripojenia k mobilnej aplikácii Mi Home